d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev12842852862872881680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 11 2009 04:49pm
Quote (Pozer @ Nov 12 2009 12:36am)
zwyciestwo swiatla, chinczyk zbanowany
teraz mam kolejnego goscia na oku, ma jc na jednej postaci i insc na drugiej i tylko sie przelogowuje co chwile zeby aukcje cancelnac
musi sprzedawac gold


U nas chinoli pojebalo. Co 2 dni inna gildia, a ceny dustow spadaja na psy. Atm 2g/each ~~
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 11 2009 04:51pm
Quote (LatwyEz @ 11 Nov 2009 22:49)
U nas chinoli pojebalo. Co 2 dni inna gildia, a ceny dustow spadaja na psy. Atm 2g/each ~~
u mnie tez 2g jesli caly stack, jak pojedynczo to wiecej troche
zreszta w sumie care o enchanty, wogole to nie musza byc chinczyki, tylko blizzard ze wiecej dustow sie dostaje z de
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 11 2009 04:57pm
Quote (Pozer @ Nov 12 2009 12:51am)
u mnie tez 2g jesli caly stack, jak pojedynczo to wiecej troche
zreszta w sumie care o enchanty, wogole to nie musza byc chinczyki, tylko blizzard ze wiecej dustow sie dostaje z de


To akurat ich wina. Te zolte kurwy downpricowaly dusty o 50s ~~
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Nov 12 2009 07:37am
kurwa-.- chce zmienić serwer a pisze Retrieving server list cały czas...
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Nov 12 2009 07:46am
Quote (Anarchy51 @ 12 Nov 2009 15:37)
kurwa-.- chce zmienić serwer a pisze Retrieving server list cały czas...


taki już life w tym życiu
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Nov 12 2009 08:09am
Quote (cOr @ 12 Nov 2009 14:46)
taki już life w tym życiu


juz dziala ok
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 12 2009 08:31am
Consequences for Account: Account suspended for 24 hours (1 day)


Ciekawe za co~~. Bot nawet dzisiaj nie dziala. Niby za pvp, ale afkowalem dzis tylko 1 raz.
Member
Posts: 9,692
Joined: Sep 10 2005
Gold: 30.00
Nov 12 2009 08:34am
Quote (LatwyEz @ 12 Nov 2009 15:31)
Consequences for Account: Account suspended for 24 hours (1 day)


Ciekawe za co~~. Bot nawet dzisiaj nie dziala. Niby za pvp, ale afkowalem dzis tylko 1 raz.


teraz 72 a potem gg
Member
Posts: 11,890
Joined: Jun 4 2005
Gold: 11,122.16
Nov 12 2009 08:39am
Mam głupie pytanie (chyba) jaką rasę polecacie dla maga po stronie hordy ?

Jutro mam zamiar zacząć grać a jestem zielony :)
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Nov 12 2009 08:43am
Quote (Lord_Jox @ 12 Nov 2009 16:39)
Mam głupie pytanie (chyba) jaką rasę polecacie dla maga po stronie hordy ?

Jutro mam zamiar zacząć grać a jestem zielony :)


wez trolla albo undeatha, zapraszamy na maelstrom
Go Back To Polska Topic List
Prev12842852862872881680Next
Closed New Topic New Poll