Quote (Gold_warrior @ 11 Nov 2009 09:56)
Dobrze wam WoW chodzi? , u mnie 10000 ms :/ a internet dziala idealnie
2-3 osoby w gildii mają takie laagi, że się na postać nie mogą zalogować, ale ogólnie jest ok.
@down poczekaj pół godzinki - godzinkę i powinno być ok.
This post was edited by Push22 on Nov 11 2009 04:08am