d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev12822832842852861680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 10 2009 11:58am
Quote (jodum @ 10 Nov 2009 19:54)
http://i34.tinypic.com/2z5kdmo.jpg
lolololo epoka lodowcowa :<


ehh myslalem ze zaczeles expic w Tundrze to bym podlecial i Cie pogankowal :< ale jeszcze troche :P

Quote (LatwyEz @ 10 Nov 2009 20:06)
Niedlugo bede ja, ale mam nadzieje ze po naszych orgrimmarowych potancowkach mnie oszczedzisz :(


Yup, bede Cie ganial w Holy :< Jodka w Retri ! :]

This post was edited by zYwi3c on Nov 10 2009 12:09pm
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 10 2009 12:06pm
Quote (zYwi3c @ Nov 10 2009 07:58pm)
ehh myslalem ze zaczeles expic w Tundrze to bym podlecial i Cie pogankowal :< ale jeszcze troche :P


Niedlugo bede ja, ale mam nadzieje ze po naszych orgrimmarowych potancowkach mnie oszczedzisz :(
Member
Posts: 8,681
Joined: Nov 10 2008
Gold: 239.99
Nov 10 2009 01:10pm
Mialem konto frozen przez całe 5 godzin, co za tortura.
Member
Posts: 9,692
Joined: Sep 10 2005
Gold: 30.00
Nov 10 2009 01:45pm
Quote (Verius @ 10 Nov 2009 20:10)
Mialem konto frozen przez całe 5 godzin, co za tortura.


mam na imie krzysztof i nie farmilem pol roku *oklaski*
Banned
Posts: 227
Joined: Sep 27 2008
Gold: 0.00
Nov 10 2009 01:54pm
Quote (iron_bird @ Nov 10 2009 07:45pm)
mam na imie krzysztof i nie farmilem pol roku *oklaski*


cześć krzysztof, jesteśmy z Tobą!

Quote (Verius @ Nov 10 2009 07:59pm)
A ja mam na imię Tomek i nie mogę zmergować konta ;<


nie umiesz socketować itemzuw :((((((

This post was edited by Karawan on Nov 10 2009 02:06pm
Member
Posts: 8,681
Joined: Nov 10 2008
Gold: 239.99
Nov 10 2009 01:59pm
Quote (iron_bird @ Nov 10 2009 09:45pm)
mam na imie krzysztof i nie farmilem pol roku *oklaski*


A ja mam na imię Tomek i nie mogę zmergować konta ;<
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold: 4,485.00
Nov 10 2009 03:02pm


Nareszcie kurwa. Czuję się jak scurb trochę ;/
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Nov 10 2009 03:13pm
Quote (Traba @ Nov 10 2009 09:02pm)
http://img692.imageshack.us/img692/2893/wowscrnshot111009215230.jpg

Nareszcie kurwa. Czuję się jak scurb trochę ;/


lol, gladia :D

This post was edited by graczjeden on Nov 10 2009 03:13pm
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 10 2009 03:43pm
Quote (DeathSquadOfVip @ Nov 9 2009 08:03pm)
Earth, Wind & Fire 25 done ;p proste jak jasna cholera


daj jakieś tipsy, od kogo zaczynacie, gdzie tankujecie, robicie coś specjalnego?
Member
Posts: 8,824
Joined: Dec 18 2006
Gold: 5.91
Nov 11 2009 03:56am
Dobrze wam WoW chodzi? , u mnie 10000 ms :/ a internet dziala idealnie

This post was edited by Gold_warrior on Nov 11 2009 03:57am
Go Back To Polska Topic List
Prev12822832842852861680Next
Closed New Topic New Poll