Quote (iron_bird @ Nov 10 2009 07:45pm)
mam na imie krzysztof i nie farmilem pol roku *oklaski*
cześć krzysztof, jesteśmy z Tobą!
Quote (Verius @ Nov 10 2009 07:59pm)
A ja mam na imię Tomek i nie mogę zmergować konta ;<
nie umiesz socketować itemzuw :((((((
This post was edited by Karawan on Nov 10 2009 02:06pm