d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev12812822832842851680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 10 2009 01:38am
Im happy for ya and imma let you finnish but mrfishit is best fishing bot evah.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 10 2009 02:03am
Quote (LatwyEz @ 10 Nov 2009 07:38)
Im happy for ya and imma let you finnish but mrfishit is best fishing bot evah.
i dziala na podstawie injection, czyli jakis skan i przez przypadek moze byc perm ban jak gb
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 10 2009 02:08am
Quote (Pozer @ Nov 10 2009 10:03am)
i dziala na podstawie injection, czyli jakis skan i przez przypadek moze byc perm ban jak gb


od pol roku nie ma bana :(
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Nov 10 2009 03:37am
pytanie do mistrzow transmutacji: zdarzylo wam sie kiedys, zeby proccnelo na wiecej niz 2? teoretycznie moze i na 5 ale nigdy nawet 3 mi nie wyszly, moze na epic gemy 2 to max?
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Nov 10 2009 04:54am
Quote (wielkiburak @ 10 Nov 2009 10:37)
pytanie do mistrzow transmutacji: zdarzylo wam sie kiedys, zeby proccnelo na wiecej niz 2? teoretycznie moze i na 5 ale nigdy nawet 3 mi nie wyszly, moze na epic gemy 2 to max?


ale mowisz tylko o gemach? bo flaski to mi nie raz po 5 procowaly

e: zmergowalem sobie konta, tak szczerze to zamiast tego peta z 30 dni grania mogliby dać

This post was edited by Anarchy51 on Nov 10 2009 05:12am
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Nov 10 2009 05:55am
Quote (wielkiburak @ 10 Nov 2009 10:37)
pytanie do mistrzow transmutacji: zdarzylo wam sie kiedys, zeby proccnelo na wiecej niz 2? teoretycznie moze i na 5 ale nigdy nawet 3 mi nie wyszly, moze na epic gemy 2 to max?


ja miałem x5 sporo razy + jeszcze jakieś x3, x4

This post was edited by sleeperek on Nov 10 2009 05:56am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 10 2009 07:54am
lul, jakis patch mi sie zaczal sciagac przed chwila i nagle taki blad:

Blizzard Updater was unable to start up.
The file "WoW.exe" could not be found. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support.

what the fuck ? ;o


Quote
* Lay on Hands: This ability will place Forbearance on the paladin if used on his or herself. It will not place Forbearance on others.


juz lepiej :<


Quote (myr00n @ 10 Nov 2009 15:56)
mam to samo ~~, w polowie instalacji classica jestem


kurwa ja wszystkie patche ostatnio wyjebalem z folderu wowa ;D ... od nowa bede musial sciagac znajac zycie ehh

Quote (Andre. @ 10 Nov 2009 16:03)
odpal launcher.exe jako administrator jak nie pomoze to pobaw sie z rejestrami
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=105740749&sid=1&pageNo=2 tutaj jest opisane co i jak


dzieki, z tego co widze problem ten maja osoby ktore nie mialy zainstalowanego wowa, tylko po formacie spowrotem kopiowaly caly folder na "wlasciwy dysk" albo w ogole nie formatowaly partycji gdzie byl wow, tylko sama partycje systemowa, ze WoW poszedl sie jebac z rejestru ;o

trzeba dodac do rejestru wowa i dziala :P

This post was edited by zYwi3c on Nov 10 2009 08:12am
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 10 2009 07:56am
[bir]mam to samo ~~, w polowie instalacji classica jestem[/bir]

This post was edited by myr00n on Nov 10 2009 07:56am
Member
Posts: 14,444
Joined: Oct 10 2005
Gold: 549.00
Nov 10 2009 08:03am
Quote (zYwi3c @ 10 Nov 2009 15:54)
lul, jakis patch mi sie zaczal sciagac przed chwila i nagle taki blad:

Blizzard Updater was unable to start up.
  The file "WoW.exe" could not be found. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support.

what the fuck ? ;o




juz lepiej :<




kurwa ja wszystkie patche ostatnio wyjebalem z folderu wowa ;D ... od nowa bede musial sciagac znajac zycie ehh


odpal launcher.exe jako administrator jak nie pomoze to pobaw sie z rejestrami
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=105740749&sid=1&pageNo=2 tutaj jest opisane co i jak
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Nov 10 2009 11:54am
http://i34.tinypic.com/2z5kdmo.jpg
lolololo epoka lodowcowa :<
Go Back To Polska Topic List
Prev12812822832842851680Next
Closed New Topic New Poll