d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1272829303182Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 17 2013 09:30am
Quote (Patryk1991 @ Nov 17 2013 05:26pm)
za duzo tych boostow jest i kazdy maxuje gre w pare dni

ja 2 dni nie gralem bo formaty robilem

pewnie w ktoryms dlc wiecej lvli dodadza


nawet chuj z boostami, ale rozpierdalajac z czolgu helikopter little bird, w ktorym jest tylko 1 osoba, dostaje ~510 punktow....
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Nov 17 2013 09:48am
Quote (Unsatiable @ Nov 17 2013 04:30pm)
nawet chuj z boostami, ale rozpierdalajac z czolgu helikopter little bird, w ktorym jest tylko 1 osoba, dostaje ~510 punktow....


ja latam birdem sporo, jestem dobrym pilotem, i zjadam czolgi na sniadaanie, zwlaszcza jak kolega gra reconem i soflamem mi zaznacza dla rakiet typu laser guided :D
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 17 2013 12:27pm
Quote (blejdowy @ Nov 17 2013 05:48pm)
ja latam birdem sporo, jestem dobrym pilotem, i zjadam czolgi na sniadaanie, zwlaszcza jak kolega gra reconem i soflamem mi zaznacza dla rakiet typu laser guided :D


no to beka z czolgisty, ze daje sie obijac little pierdowi, ktory schodzi z lekkiego km w bf4 xd
Powinni znerfic heat seekers/stinger bo kazdy retard teraz moze wejsc do heli i nimi napierdalac. W bf3 przy dobrym lataniu mozna bylo dodge'owac HS (stingery ciezej), a tutaj nic z tym nie zrobisz...
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Nov 17 2013 12:52pm
Quote (Unsatiable @ Nov 17 2013 07:27pm)
no to beka z czolgisty, ze daje sie obijac little pierdowi, ktory schodzi z lekkiego km w bf4 xd
Powinni znerfic heat seekers/stinger bo kazdy retard teraz moze wejsc do heli i nimi napierdalac. W bf3 przy dobrym lataniu mozna bylo dodge'owac HS (stingery ciezej), a tutaj nic z tym nie zrobisz...


true, niewazne jakie masz umiejetnosci, na niektorych mapach nie da szrady zaslonic sie budynkami, a szkoda. Anyway ja gram tylko hc teraz wiec bardzo latwo zginac nawet od zwyklego karabinka ja ksie nieumiejetnie lata.

no i snipershotgun rox, najlepiej mi sie tak gra, chociaz cholernie trudno
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 17 2013 01:19pm
Quote (blejdowy @ Nov 17 2013 08:52pm)
true, niewazne jakie masz umiejetnosci, na niektorych mapach nie da szrady zaslonic sie budynkami, a szkoda.  Anyway ja gram tylko hc teraz wiec bardzo latwo zginac nawet od zwyklego karabinka ja ksie nieumiejetnie lata.

no i snipershotgun rox,  najlepiej mi sie tak gra, chociaz cholernie trudno


nawet za budynkiem sie nie schowasz, ale bede probowal. atm gram bezpiecznie, a do LAV/Tunguski w bf4 nawet nie podlatuje.
Brakuje mi 2k do ECM Jammer, ale kurwa mam jutro kolokwium i nie moge grac. :( ECM Jammer tak samo OP jak w bf3?:P
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Nov 17 2013 02:00pm
Quote (Unsatiable @ Nov 17 2013 08:19pm)
nawet za budynkiem sie nie schowasz, ale bede probowal. atm gram bezpiecznie, a do LAV/Tunguski w bf4 nawet nie podlatuje.
Brakuje mi 2k do ECM Jammer, ale kurwa mam jutro kolokwium i nie moge grac. :( ECM Jammer tak samo OP jak w bf3?:P


da sie za budynkiem, akurat ja kdobrze pilotujesz to najlepsza oslona w resorcie np. albo na mapie z tamą. ECM nie jest op jak odpalisz za pozno to wyrwiesz rakietą, ale jest chyba bardziej efektywny od flar, przynajmniej w moim odczuciu
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 17 2013 02:40pm
Quote (blejdowy @ Nov 17 2013 10:00pm)
da sie za budynkiem, akurat ja kdobrze pilotujesz to najlepsza oslona w resorcie np. albo na mapie z tamą. ECM nie jest op jak odpalisz za pozno to wyrwiesz rakietą, ale jest chyba bardziej efektywny od flar, przynajmniej w moim odczuciu


no tak, ale na resorcie nawet nie ma havoca chyba, a za little pierda zabiore sie jako ostatni pojazd i to tylko dla battlepackow.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 17 2013 02:46pm
w czolgu nie ma juz trzeciego miejsca? ;(
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 17 2013 02:50pm
Quote (Patryk1991 @ Nov 17 2013 10:46pm)
w czolgu nie ma juz trzeciego miejsca? ;(


nie ma:P teraz masz soflam jako gunner chyba
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Nov 17 2013 02:51pm
Quote (Patryk1991 @ Nov 17 2013 09:46pm)
w czolgu nie ma juz trzeciego miejsca? ;(


nie ma mozezsoflam instalowac gunnerowi
Go Back To Polska Topic List
Prev1272829303182Next
Add Reply New Topic New Poll