Quote (blejdowy @ Nov 17 2013 08:52pm)
true, niewazne jakie masz umiejetnosci, na niektorych mapach nie da szrady zaslonic sie budynkami, a szkoda. Anyway ja gram tylko hc teraz wiec bardzo latwo zginac nawet od zwyklego karabinka ja ksie nieumiejetnie lata.
no i snipershotgun rox, najlepiej mi sie tak gra, chociaz cholernie trudno
nawet za budynkiem sie nie schowasz, ale bede probowal. atm gram bezpiecznie, a do LAV/Tunguski w bf4 nawet nie podlatuje.
Brakuje mi 2k do ECM Jammer, ale kurwa mam jutro kolokwium i nie moge grac.

ECM Jammer tak samo OP jak w bf3?:P