d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev12728293031598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 13 2013 02:48am
Quote (Lander @ 13 Aug 2013 10:45)
no ja farmie w metal armor mk2 i z flamerem wiec raczej dla expa a nie zarobkowo, z gekonow mozna skóre zrywac jak sie za 600 capsow nauczysz

farmilem* bo wlasnie mnie zajebały


gekony cie zabily? mnie w zwyklym metal armorze po 0/1dmg na hita walily
poza tym imo do smazenia gekonow najlepszy tb, bo mozesz sie ustawiac, a na rt to na pale walisz

Quote (Atanok @ 13 Aug 2013 10:47)
No kupilem 8 mineralsow, a zeby zrobic 10mm ammo potrzeba 10 mineralsow i musialem kupowac ammo :cry: Jak naucze sie samemu pozyskiwac mineralsy to bedzie elegancko.


na ktorejs stronie dalem wyczerpujaca informacje z wielkimi screenami odnosnie pozyskiwania mineralsow, nie sposob przeoczyc

This post was edited by MuFfaS on Aug 13 2013 02:49am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 02:48am
Quote (MuFfaS @ Aug 13 2013 10:45am)
ja tam zauwazylem ze 90% obrazen od npc enco dostaje w kniage, wiec raczej by sie przydal jakis pas cnoty niz bonehead, a ludzki sniper ma tyle crita ze i tak cie zcrituje w banie na  (chociaz z tego co wiem to domeną snajperów jest strzelanie w ręce a nie w głowe)

z tego samego powodu nie oplaca sie brac antycrita (tylko -10%) bo z tego co wiem przecietny sg sniper ma przy strzale w oko 90%+ lepiej toughness pakowac

e: jak ktos chce ganiac za gekonami na zarobek to imo najlepiej melee char z jakims super sledge zeby zminimalizowac koszty zabijania


no to bardziej na moby jest imo, taki tanky build troche
a najlepiej farmic albo z flamerem albo z m60 bo oba na aoe walą i cała grupe w jednej turze zdejmiesz jak Ci sie dobrze ustawią
skorpiony, duze stadko sie trafilo i mnie poisonem styrały, ostatni mnie dobił
/e na pierwszej stronie jest link do zbieractwa

This post was edited by Lander on Aug 13 2013 02:49am
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2013 02:50am
Quote (Atanok @ 13 Aug 2013 09:47)
No kupilem 8 mineralsow, a zeby zrobic 10mm ammo potrzeba 10 mineralsow i musialem kupowac ammo :cry: Jak naucze sie samemu pozyskiwac mineralsy to bedzie elegancko.


czaj kupujesz pickaxe za 138, wypeirdalasz w góry, szukasz skał na których wyswietla ci sie na zielono gather minerals, one zawsze wygladaja tak samo musisz tylko wiedziec jak


tu masz pic



pamietaj ze z kazdego zloza mozna wyciagnac 3-5 mineralsow takze kop az sie nie pokaze ze no more resources left
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 13 2013 02:51am
Quote (Lander @ 13 Aug 2013 10:48)
no to bardziej na moby jest imo, taki tanky build troche
a najlepiej farmic albo z flamerem albo z m60 bo oba na aoe walą i cała grupe w jednej turze zdejmiesz jak Ci sie dobrze ustawią


najlepiej to zaczac od przykurwienia rakieto, albo chociaz granatem jak sa w kupce
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 02:52am
Dzieki bardzo za tipsy, przydadza sie.
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 13 2013 02:52am
Quote (Atanok @ 13 Aug 2013 10:52)
Dzieki bardzo za tipsy, przydadza sie.


ty jestes dopisany do listy w ogole?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 02:53am
Quote (MuFfaS @ Aug 13 2013 10:51am)
najlepiej to zaczac od przykurwienia rakieto, albo chociaz granatem jak sa w kupce


no ale na gekony to bez sensu, tak sie robi na centaury jakieś albo na tych roguesów, jak obalisz wszystkich 1 rundzie to potem pewnie jest latwo.
Tam czytalem jak typ mowi lze farmi roguesów bez pancerza samą snajperą. Jestem taki słaby
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2013 02:55am
Quote (Lander @ 13 Aug 2013 09:53)
no ale na gekony to bez sensu, tak sie robi na centaury jakieś albo na tych roguesów, jak obalisz wszystkich 1 rundzie to potem pewnie jest latwo.
Tam czytalem jak typ mowi lze farmi roguesów bez pancerza samą snajperą. Jestem taki słaby


hmm, ja gdzies czytalem ze fajnie jest wjebac sie jak centaury z floatersami sie bija i dobijac ich, nie wime jak to ma dzialac ale mozna sprobowac
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 13 2013 03:01am
Quote (Lander @ 13 Aug 2013 10:53)
no ale na gekony to bez sensu, tak sie robi na centaury jakieś albo na tych roguesów, jak obalisz wszystkich 1 rundzie to potem pewnie jest latwo.
Tam czytalem jak typ mowi lze farmi roguesów bez pancerza samą snajperą. Jestem taki słaby


bo snajp musi miec w chuj crita, zeby kazdym strzalem lamac rece, wtedy masz po 1 strzale na typa i dalej to mozesz ich zip gunem wyzabijac

Quote (iRetwe @ 13 Aug 2013 10:55)
hmm, ja gdzies czytalem ze fajnie jest wjebac sie jak centaury z floatersami sie bija i dobijac ich, nie wime jak to ma dzialac ale mozna sprobowac


jak ja sie wbijalem w centaury i floatersy to zawsze wszystko lecialo na mnie, a ze latalem akurat z pulsem, to chuj im robilem bo maja resy na electric

This post was edited by MuFfaS on Aug 13 2013 03:01am
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2013 03:05am
Quote (Lander @ 13 Aug 2013 09:53)
no ale na gekony to bez sensu, tak sie robi na centaury jakieś albo na tych roguesów, jak obalisz wszystkich 1 rundzie to potem pewnie jest latwo.
Tam czytalem jak typ mowi lze farmi roguesów bez pancerza samą snajperą. Jestem taki słaby


a tak btw, wczoraj jakis typ yoz_max chcial mnie zabic jak z krowami walczylem - mialem tylko 70 hp, ale mialme mk2 na sobie


on mial ponad 200 ale z leatherem tylko i jakas fajna bron mial ale z racji armora caly ch mi nia robil


laser pistolem gnoja zalatwilem smiejac sie caly czas z tego ze krowy go otoczyly i nie mogl uciec

śmierć pkerom
Go Back To Polska Topic List
Prev12728293031598Next
Add Reply New Topic New Poll