Quote (Lander @ 13 Aug 2013 10:53)
no ale na gekony to bez sensu, tak sie robi na centaury jakieś albo na tych roguesów, jak obalisz wszystkich 1 rundzie to potem pewnie jest latwo.
Tam czytalem jak typ mowi lze farmi roguesów bez pancerza samą snajperą. Jestem taki słaby
bo snajp musi miec w chuj crita, zeby kazdym strzalem lamac rece, wtedy masz po 1 strzale na typa i dalej to mozesz ich zip gunem wyzabijac
Quote (iRetwe @ 13 Aug 2013 10:55)
hmm, ja gdzies czytalem ze fajnie jest wjebac sie jak centaury z floatersami sie bija i dobijac ich, nie wime jak to ma dzialac ale mozna sprobowac
jak ja sie wbijalem w centaury i floatersy to zawsze wszystko lecialo na mnie, a ze latalem akurat z pulsem, to chuj im robilem bo maja resy na electric
This post was edited by MuFfaS on Aug 13 2013 03:01am