d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter
Prev1272829303140Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
May 2 2013 03:18am
i co, jak pierwsze wrażenia? Fajne to?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 2 2013 03:20am
Quote (kacperq @ May 2 2013 11:11am)
da sie resetowac skille potem? bo nie wiem czy ryzykowac i rozwijac :D


mozna, ale to kosztuje w przeliczeniu 6$, tzn resetowanie POWERS. ALE z tego co czytalem podczas levelowania starczy ci punktow na rozwiniecie 20 skilli na 3 level z czego bedziesz uzywal max 9 takze nie ma bólu dupy o to specjalnego. Featsy są resetowane za astralne diamenty więc też da się przeżyć.
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
May 2 2013 04:52am
Zrobilem postac na Dragonie, przeszedlem ten tutorial i teraz troche popykam.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 2 2013 04:57am
Zrobił ktoś kleryka w ogóle?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 2 2013 04:57am
Quote (Lander @ 2 May 2013 11:57)
Zrobił ktoś kleryka w ogóle?


nie
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 2 2013 07:02am
Maintance[`]

24 wbity
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
May 2 2013 07:04am
gracie w toto, fajne?
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 2 2013 07:12am
Quote (TardekTJK @ May 2 2013 01:04pm)
gracie w toto, fajne?


takie sobie szczerze powiedziawszy, jeszcze niczym mnie nie ujęło :P
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 2 2013 07:16am
Kumpel mi spamuje, ze podobno zajebiste ;x pogram jak wroce z roboty. Ktos sie jeszcze pisze, zeby zaczac od 0 jakos po 19 ?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 2 2013 07:18am
Quote (TardekTJK @ May 2 2013 03:04pm)
gracie w toto, fajne?


ja sie wkrecilem motzno
gram karzełkiem hehe
Go Back To Polska Topic List
Prev1272829303140Next
Closed New Topic New Poll