d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rużne śmieszne śmieszności > Temat Oficjalny.
Prev127282930311229Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Aug 5 2012 06:14am
Member
Posts: 14,262
Joined: Jul 9 2009
Gold: 0.11
Aug 5 2012 06:15am
Quote (nerok @ Aug 5 2012 02:14pm)
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/08/c2871a685a71c1603272349cc2ad6499.jpeg


typowo na zwale xd
Member
Posts: 754
Joined: Jun 26 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 5 2012 06:17am





xd jakimi ludzie są idiotami xd
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 5 2012 06:19am
Quote (czibucha @ 5 Aug 2012 13:17)
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/07/af87701f512efc9115b3a50f9245e6f6.png
http://i.imgur.com/SjdqJ.jpg
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/07/563f7c6ff64f88583a7d997d8ff42da5.jpg


xd jakimi ludzie są idiotami xd


przykro mi ale guwno, doslownie poker fejs
Member
Posts: 754
Joined: Jun 26 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 5 2012 06:20am
Quote (EustachyMotyka @ Aug 5 2012 02:19pm)
przykro mi ale guwno, doslownie poker fejs


własnie chodzi o to że guwno, z tego co widzę to tutaj ludzie nie wrzucają nic śmiesznego, tylko najgorsze obrazki z kwejka, takie "antyśmieszne", więc te co wrzuciłem idealnie pasują do tematu.
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Aug 5 2012 07:04am
Quote (czibucha @ 5 Aug 2012 14:20)
własnie chodzi o to że guwno, z tego co widzę to tutaj ludzie nie wrzucają nic śmiesznego, tylko najgorsze obrazki z kwejka, takie "antyśmieszne", więc te co wrzuciłem idealnie pasują do tematu.


mylysz sze
Member
Posts: 754
Joined: Jun 26 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 5 2012 01:29pm
Quote (nerok @ Aug 5 2012 03:04pm)
mylysz sze


nie mylę i lecimy dalej z chujoswtem:




xD
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 5 2012 03:01pm
Quote (czibucha @ Aug 5 2012 09:29pm)
nie mylę i lecimy dalej z chujoswtem:

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/08/c0638211616e9af393228e3595bf5e4d.jpg


xD


xD dobre, dawaj wiecej
xD
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Aug 6 2012 08:16am
Quote (luksus @ 5 Aug 2012 23:01)
xD dobre, dawaj wiecej
xD


http://demotywatory.pl/1990720/Bede-stratny
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Go Back To Polska Topic List
Prev127282930311229Next
Closed New Topic New Poll