Quote (EustachyMotyka @ Aug 5 2012 02:19pm)
przykro mi ale guwno, doslownie poker fejs
własnie chodzi o to że guwno, z tego co widzę to tutaj ludzie nie wrzucają nic śmiesznego, tylko najgorsze obrazki z kwejka, takie "antyśmieszne", więc te co wrzuciłem idealnie pasują do tematu.