d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev12728293031211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 1 2011 03:11pm
Moze pogramy cos w kilka osob?
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 1 2011 03:12pm
Quote (markov @ 1 Oct 2011 22:11)
Moze pogramy cos w kilka osob?


ja juz dzis nie pogram, ale jak cos to PandziorMan
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 1 2011 03:12pm
Quote (markov @ 1 Oct 2011 23:11)
Moze pogramy cos w kilka osob?


Ja moge za jakies 20 min, musze chwile odpoczac, z Corem 2h gralismy przed sec, a potem m4rc1n3k dolaczyl
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 1 2011 03:14pm
Quote (zYwi3c @ 1 Oct 2011 22:12)
Ja moge za jakies 20 min, musze chwile odpoczac, z Corem 2h gralismy przed sec, a potem m4rc1n3k dolaczyl


jak skoncze rozgrywke w lola to dolacze ;)
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 1 2011 03:15pm
Quote (zYwi3c @ 1 Oct 2011 23:12)
Ja moge za jakies 20 min, musze chwile odpoczac, z Corem 2h gralismy przed sec, a potem m4rc1n3k dolaczyl


Ok, ja bede gotow.
mark0v, wyslij request, bo nie pamietam twojego nicku dokladnie, a nie chce mi sie trollowac stron w tyl :baby:
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 1 2011 05:24pm
Nie wierze kurwa mac, dzisiaj mialem z 3 crashe BFa juz ;/ ... najgorsze jest to, ze przy crashu nie zapisuja sie staty ani nagrody :/
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 1 2011 05:29pm
Quote (zYwi3c @ 2 Oct 2011 01:24)
Nie wierze kurwa mac, dzisiaj mialem z 3 crashe BFa juz ;/ ... najgorsze jest to, ze przy crashu nie zapisuja sie staty ani nagrody :/


mialem wczoraj tez kilka, bardzo denerwujace.

akcje na wyspie.. :sniper:
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 1 2011 05:31pm
Quote (markov @ 2 Oct 2011 01:29)
mialem wczoraj tez kilka, bardzo denerwujace.

akcje na wyspie.. :sniper:


Pare headow zgarnales B)

Wlasnie podziwiam swoje staty i na 387 killi mam 300 headshotow, must be nice :>
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 1 2011 05:36pm
Quote (zYwi3c @ 2 Oct 2011 01:31)
Pare headow zgarnales  B)

Wlasnie podziwiam swoje staty i na 387 killi mam 300 headshotow, must be nice :>


nie ogarniam jeszcze fizyki tej gry, mam nedzna skutecznosc :sniper:
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 1 2011 06:12pm
Standardowo jak uda sie kilka k w 1 rundzie dziabnac, to musi sie posypac gra i nici z pkt.
gn8, jutro cos dziabniemy.

This post was edited by markov on Oct 1 2011 06:12pm
Go Back To Polska Topic List
Prev12728293031211Next
Add Reply New Topic New Poll