d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zakłady Bukmacherskie > Temat Oficjalny
Prev1272829303186Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Sep 19 2011 07:22am
Quote (snopek @ 18 Sep 2011 21:25)
Real świetny jest ;) Na żywo zagrałem na Levante DNB po 4.0 jak Khedira dostał czerwoną. Pod koniec skusiłem się jeszcze na under 1.5 po kursie 2.0 Jestem zadowolony.


no, zajebiście wczoraj grali po prostu ^
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Sep 19 2011 08:40am
Quote (Methodboy @ Sep 19 2011 07:07am)
Witam
Przyłącze się do tematu. Gram od jakiegoś czasu i jak to w bukmacherce raz do przodu raz do tyłu. do tej pory nie narzekam, lecz moja taktyka nie wszystkim się spodoba gdyż staram się unikać kursów poniżej 2,0.
Wczoraj pięknie Polska -Rosja po kusie 6,5
MAN U- Chelsea - powyżej 3,5 gola - 2,75
Stawiam zawsze jeden mecz na jednym kuponie
Moje typy na dziś:
Wisła - Bełchatów - poniżej 1,5 gola - 3,0 kurs
Alki Larnaca - Aris Limassol - 2 - 2,90 kurs
Horsens - Odense - 2 - 2,40 kurs
Guimaraes - Braga - 1- 3,00 kurs

nie obwiniajcie mnie jeśli ktoś zgapi i mu nie wejdzie.
Powodzenia


siema... moim zdaniem przy skladzie wisly w ataku (jak na pl lige ofc) i ich slabym bramkarzu i niekiedy obronie to ja sie kusze na over 2.5 ;) poza tym po meczu z lechem (mimo ze tylko 0-1 ale na wyjezdzie) pokazali klase i przecietny bardzo belchatow dostanie tegie lanie jak nie 0;3 albo 1;3

pozdro ^_^
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Sep 19 2011 12:06pm
ja dzis ze 150zl zrobilem 415 postawilem 2 overy za 100zl i czekam az sie mecze zaczna :unsure:
Member
Posts: 2,138
Joined: May 28 2011
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 19 2011 12:20pm
zaraz bedzie hajs za sparte i wisle
zastanawiam sie czy dzis czegos jeszcze nie zagrac
Member
Posts: 9,356
Joined: Feb 22 2007
Gold: 14,595.00
Sep 19 2011 12:26pm
Quote (Methodboy @ Sep 19 2011 08:07am)

Moje typy na dziś:
Wisła - Bełchatów - poniżej 1,5 gola - 3,0 kurs
Alki Larnaca - Aris Limassol - 2 - 2,90 kurs
Horsens - Odense - 2 - 2,40 kurs
Guimaraes - Braga - 1- 3,00 kurs


Kompletnie mi dziś nie idzie
Sapela zawalił bramkę na 2-0
W Cypryjskiej nie ten mecz co potrzeba postawiłem
Odense już przegrywa 2-1
Porażka
Powodzenia
Member
Posts: 2,138
Joined: May 28 2011
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 19 2011 12:29pm
ja jebie, niech mi te kase wysla zanim braga gola wbije
Member
Posts: 2,138
Joined: May 28 2011
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 19 2011 12:48pm
ja pierdole
zostala mi zlotowka
Member
Posts: 9,356
Joined: Feb 22 2007
Gold: 14,595.00
Sep 20 2011 01:16am
Wczoraj totalna klapa.
Moje typy na dziś:
Osasuna - Sewilla - 2 - 2,62
Sociedad - Granada - 1 - 2,00
Może postawie coś z Pucharów Krajowych lecz pierw muszę zobaczyć sklady w jakich zespoły będą występować.
Powodzenia
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Sep 20 2011 01:17am
obecnie stawiam tylko hokej- przynajmniej stawki są trochę wyższe,
szkoda zdrowia na piłkę nożną
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Sep 20 2011 01:19am
a ja wczoraj 150zl do przodu a moglem jeszcze prawie 400zl wyciagnac tylko mnie oszukali haha osttani mecz mialem over 2.5 w meczu cfluj siedzialem na live bet365 bylo 2:0 i jest 82 min i gol na 2:1 ja zawodolony a minute pozniej cofneli gola kurwa nieuznany byl co za chuje ;d
Go Back To Polska Topic List
Prev1272829303186Next
Add Reply New Topic New Poll