d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev12728293031672Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Nov 27 2011 07:50am
Quote (luksus @ Nov 27 2011 02:46pm)
jestes slabym zawodnikiem ligi legend


cry cuz dota > lol

dzis mialem porownanie
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Nov 27 2011 07:51am
Quote (rexxer @ Nov 27 2011 03:50pm)
cry cuz dota > lol

dzis mialem porownanie


1900>1300 :lol:
nie ma dobrych gier
jedyna dobra gra to metal gear solid
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Nov 27 2011 07:52am
Quote (luksus @ Nov 27 2011 02:51pm)
1900>1300 :lol:
nie ma dobrych gier
jedyna dobra gra to metal gear solid


no w docie za sam turniej było ostatnio 1mln do przygarniecia :DD
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Nov 27 2011 07:54am
Quote (l1pa @ Nov 27 2011 03:52pm)
no w docie za sam turniej było ostatnio 1mln do przygarniecia :DD


juz m isie gry znudzily, ps3 wlaczam raz na dwa tygodnie na 1-2h, sc2 nie gram bo nie jara mnie gra 1v1, jakas kurwa giercowa-depresja :o
starzeje sie :cry: nerdism mija
NAWET MUJ KOLEG ZE SZKOLY SREDNIEJ TERAS MA DUPE A NERDEM WOWA JEST I FATBOJEM WARZY 120KG XDXDXDDXD
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Nov 27 2011 07:54am
Quote (luksus @ Nov 27 2011 02:51pm)
1900>1300 :lol:
nie ma dobrych gier
jedyna dobra gra to metal gear solid


jakby mnie twoj rank obchodzil :mellow:

ja chce tylko klucz :(

This post was edited by rexxer on Nov 27 2011 07:55am
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Nov 27 2011 07:55am
Quote (rexxer @ Nov 27 2011 03:54pm)
jakby mnie twoj rank obchodzil  :mellow:


miec na 1300 ujemne kd i low kda RZONDZISZ JAK PAWEL XDXDXDX XDXDXDXDXDXXDXD
nie ty nudne sie robi wszyscy slabi w lola
sc2 nie gram jak napisalem nuda
i chuj nie mam co robic
juz teraz tylko youtube
Member
Posts: 2,999
Joined: Aug 28 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 27 2011 07:56am
Proponuję udać się z waszym chujowym lolem w inne miejsce.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Nov 27 2011 07:58am
Quote (Eldamar @ Nov 27 2011 02:56pm)
Proponuję udać się z waszym chujowym lolem w inne miejsce.


właśnie
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Nov 27 2011 07:59am
Quote (Eldamar @ Nov 27 2011 03:56pm)
Proponuję udać się z waszym chujowym lolem w inne miejsce.


bardzo lubie dote1 gralem w nio trohe czasu teras nie mam doty 2 gdysz nie zlogsilem sie po bede.
tak wiec juz pisze nt doty2. dota 2 to chujowa gra.

fajna gra pozdrawiam luksus d2jsp
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Nov 27 2011 08:00am
Quote (luksus @ Nov 27 2011 02:59pm)
bardzo lubie dote1 gralem w nio trohe czasu teras nie mam doty 2 gdysz nie zlogsilem sie po bede.
tak wiec juz pisze nt doty2. dota 2 to chujowa gra.

fajna gra pozdrawiam luksus d2jsp


no w docie 2 zrobili to czego brakowało silnikowi gry z war3 xD
Go Back To Polska Topic List
Prev12728293031672Next
Add Reply New Topic New Poll