Quote (l1pa @ Nov 27 2011 03:52pm)
no w docie za sam turniej było ostatnio 1mln do przygarniecia :DD
juz m isie gry znudzily, ps3 wlaczam raz na dwa tygodnie na 1-2h, sc2 nie gram bo nie jara mnie gra 1v1, jakas kurwa giercowa-depresja

starzeje sie

nerdism mija
NAWET MUJ KOLEG ZE SZKOLY SREDNIEJ TERAS MA DUPE A NERDEM WOWA JEST I FATBOJEM WARZY 120KG XDXDXDDXD