Quote (kacperq @ 15 Apr 2011 12:40)
1 raz ubiłem 3 czołgi, i przejalem baze 8)
niestety jeden idiota polaczek przy 80% zaczal we mnie strzelac to musialem mu oddac, a ze byl traktorem to padł, idiota
no i wróciło jakos do 15% i ich ostatni czołg podjechał, poszedłem na wymiane i wygrałem :<
jednakze przez tego polaczka miałem naliczone tylko 2 fragi

/e bt-7 mam

moge przejsc załoga z bt-2 do bt-7? cuz oni tam prawie 60% maja
Możesz przenieść, ale musisz ich przeszkolić do danego czołgu. Masz szkolenie za darmo, za 20k od głowy i za $$$.
Członków załogi można przenosić tylko w jednej nacji. Tzn gość z ruskiego czołgu nie może jeździć US itd