d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev12728293031805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 15 2011 05:10am
Quote (xxxRedxxx @ 15 Apr 2011 13:06)
y, zaraz zrobie, mam już t4 więc możemy pykać.


to ja juz jestem na tym twoim tsie na kanale WoT
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 15 2011 05:14am
Quote (kacperq @ 15 Apr 2011 12:40)
1 raz ubiłem 3 czołgi, i przejalem baze 8)
niestety jeden idiota polaczek przy 80% zaczal we mnie strzelac to musialem mu oddac, a ze byl traktorem to padł, idiota :mad:
no i wróciło jakos do 15% i ich ostatni czołg podjechał, poszedłem na wymiane i wygrałem :<
jednakze przez tego polaczka miałem naliczone tylko 2 fragi :mad:
/e bt-7 mam  :drool:
moge przejsc załoga z bt-2 do bt-7? cuz oni tam prawie 60% maja


Możesz przenieść, ale musisz ich przeszkolić do danego czołgu. Masz szkolenie za darmo, za 20k od głowy i za $$$.
Członków załogi można przenosić tylko w jednej nacji. Tzn gość z ruskiego czołgu nie może jeździć US itd
Member
Posts: 3,602
Joined: Mar 20 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 15 2011 06:49am
Gra ktoś teraz?
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 15 2011 06:51am
Wyglada ciekawie, ale niestety brak mi czasu, zeby to ogarniac.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 15 2011 06:52am
gra ktos cos teraz? bt-7 mam
Member
Posts: 3,602
Joined: Mar 20 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 15 2011 06:55am
Ja gram, ale nie mam premium.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 15 2011 07:17am
1 strzał od jkaiegos heavy guwna i padlem moim bt-7 , w przód :mad:
ja mu z 37mm działka zabrałem 6%
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Apr 15 2011 07:19am
Dzis w jednej grze zaliczylem dwa kille i nie byly to ksy. Iso gz.
Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold: 1,321.00
Apr 15 2011 07:21am
Quote (Phrarr @ Apr 15 2011 11:14am)
Możesz przenieść, ale musisz ich przeszkolić do danego czołgu. Masz szkolenie za darmo, za 20k od głowy i za $$$.
Członków załogi można przenosić tylko w jednej nacji. Tzn gość z ruskiego czołgu nie może jeździć US itd


jak sie to dokladnie robi ? Bo chcialbym tak przeniesc z m2 medium do m3lee.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Apr 15 2011 07:24am
Quote (TDI @ 15 Apr 2011 15:21)
jak sie to dokladnie robi ? Bo chcialbym tak przeniesc z m2 medium do m3lee.


Po przeniesieniu beda mieli znowu 50% wiec to sie mija z celem.
Go Back To Polska Topic List
Prev12728293031805Next
Add Reply New Topic New Poll