d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > E-lans > Temat Oficjalny
Prev1272829303183Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jul 27 2011 08:20am
Quote (Pozer @ Jul 24 2011 04:17pm)
ipod nano najnowszej generacji na specjalnym pasku na reke
tez sobie taki chcialem kupic, ale czesto by trzeba bylo ladowac i za ciezki troche jak na reke


ipod to taka kaszana, że ojaciekrece.
Mam i nie używam w ogóle. Leży na półce cały czas.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 27 2011 10:32am
Quote (Last_Hope @ Jul 27 2011 03:20pm)
ipod to taka kaszana, że ojaciekrece.
Mam i nie używam w ogóle. Leży na półce cały czas.
to sprzedaj i daj sie komus innemu cieszyc tym cudem techniki
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jul 27 2011 10:34am
rozjebałem ipod'a młotkiem, jestem z tego dumny i jest to powód do lansu gdyż trzeba wyniszczyć owe kurewstwo XXI wieku.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 27 2011 10:38am
Quote (Mentalista @ Jul 27 2011 05:34pm)
rozjebałem ipod'a młotkiem, jestem z tego dumny i jest to powód do lansu gdyż trzeba wyniszczyć owe kurewstwo XXI wieku.
juz dzwonie po Apple police
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Jul 27 2011 10:38am
Quote (Mentalista @ 27 Jul 2011 18:34)
rozjebałem ipod'a młotkiem, jestem z tego dumny i jest to powód do lansu gdyż trzeba wyniszczyć owe kurewstwo XXI wieku.


Fajnie, a mogles go sprzedac. :)
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Jul 27 2011 10:39am
Quote ([GuMiS] @ Jul 27 2011 06:38pm)
Fajnie, a mogles go sprzedac. :)


hajsu mam tyle, że nie muszę i tutaj kolejny powód do e-lansu.
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Jul 27 2011 11:00am
Quote (Mentalista @ 27 Jul 2011 18:39)
hajsu mam tyle, że nie muszę i tutaj kolejny powód do e-lansu.


:rofl: bogacz..
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Jul 27 2011 11:14am
Quote (Mentalista @ Jul 27 2011 06:39pm)
hajsu mam tyle, że nie muszę i tutaj kolejny powód do e-lansu.


Gold: 0.00 mauo masz hajsu :CRY:
btw 2 dychy znalazlem przed kosciolem B)

This post was edited by AsaroV on Jul 27 2011 11:15am
Member
Posts: 16,162
Joined: Aug 23 2008
Gold: 437.00
Jul 27 2011 11:17am
ugruzuła mnie pszczora i nie płakałem
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Jul 27 2011 12:00pm
Quote (Cronianz @ 27 Jul 2011 16:09)
dostalem zaproszenie do alphy battlefield3



co trzeba zrobic?

u mnie jest

WE'RE SORRY - YOU DON'T MEET THE CRITERIA TO ENTER THIS SITE.

This post was edited by imnoise on Jul 27 2011 12:02pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1272829303183Next
Add Reply New Topic New Poll