d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev12728293031966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Feb 24 2011 06:15am
Quote (imnoise @ 24 Feb 2011 13:07)
hd2 576MB
blade 512MB


Skad te informacje ? ;) Hd2 ma 448 mb pamieci ram przez co nie spełnia minimalnych wymagan Windows Mobile 7 dlatego system ten raczej nie pojawi sie na tym telefonie oficjalnie.
Member
Posts: 32,938
Joined: Feb 17 2009
Gold: 115.00
Feb 24 2011 06:16am
ladny nieogar O_o
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 24 2011 06:17am
Quote (groom @ 24 Feb 2011 14:15)
Skad te informacje ? ;) Hd2 ma 448 mb pamieci ram przez co nie spełnia minimalnych wymagan Windows Mobile 7 dlatego system ten raczej nie pojawi sie na tym telefonie oficjalnie.


hd2 to fizycznie niemal ten sam sprzęt co hd7. :)
dlatego windows phone 7 działa na hd2 bardzo dobrze. telefon ma fizycznie 576MB RAM, tylko oczywiście w wm6.5 jest to softowo zablokowane. wystarczy wgrać odpowiednie radio/rom (dokladnie nie wiem, wszystko jest na xda).

hd2 jest chyba jedynym urzadzeniem, na ktore jest tyle mozliwosci systemowych. widzialem juz na nim wm 6.5, wp7, androida czy nawet meego.

This post was edited by imnoise on Feb 24 2011 06:20am
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Feb 24 2011 06:22am
Quote (imnoise @ 24 Feb 2011 13:17)
hd2 to fizycznie niemal ten sam sprzęt co hd7. :)
dlatego windows phone 7 działa na hd2 bardzo dobrze. telefon ma fizycznie 576MB RAM, tylko oczywiście w wm6.5 jest to softowo zablokowane. wystarczy wgrać odpowiednie radio/rom (dokladnie nie wiem, wszystko jest na xda).


Faktycznie, moj blad. Od paru miesiecy wchodze tylko w dzial Galaxy S przez co potem wypisuje takie glupoty.
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Feb 24 2011 06:25am
Posiadam Se Xperia x10 mini pro, sys android 2.1. Otóż zdarza się (rzadko ale jednak się zdarza) ,że ów system wiesza się w taki sposób że nic nie idzie zrobić (ekran nie reaguje, to samo klawka, przycisk wył także), trzeba wyciągnąć baterie i włożyc spowrotem to wtedy wraca do życia. czy to winda systemu czy może badziewny tel. sobie kupiłem ^^ :p
Member
Posts: 8,456
Joined: Jun 14 2008
Gold: 1,616.66
Feb 24 2011 06:37am
Quote (BigBicho @ 24 Feb 2011 13:25)
Posiadam Se Xperia x10 mini pro, sys android 2.1. Otóż zdarza się (rzadko ale jednak się zdarza) ,że ów system wiesza się w taki sposób że nic nie idzie zrobić (ekran nie reaguje, to samo klawka, przycisk wył także), trzeba wyciągnąć baterie i włożyc spowrotem to wtedy wraca do życia. czy to winda systemu czy może badziewny tel. sobie kupiłem ^^ :p


Sciagnij sobie advanced task killer free i wylaczaj niepotrzebne procesy.
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Feb 24 2011 10:46am
W takim razie jak się uda to jutro biorę tego HD2. Cena jest 600 zł, biore telefon, a niedługo pojade drugi raz po papiery pudełko i inne rupiecie.
Na tym hd2 faktycznie już chyba wszystko instalowali, od przerobionych WM6.5, przez Androida, Meego aż po Ubuntu. Tylko, że to cegła wielkości 2.5' dysku na USB, ale co poradzić :D
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Feb 24 2011 11:04am
Quote (toyo @ Feb 24 2011 10:46am)
W takim razie jak się uda to jutro biorę tego HD2. Cena jest 600 zł, biore telefon, a niedługo pojade drugi raz po papiery pudełko i inne rupiecie.
Na tym hd2 faktycznie już chyba wszystko instalowali, od przerobionych WM6.5, przez Androida, Meego aż po Ubuntu. Tylko, że to cegła wielkości 2.5' dysku na USB, ale co poradzić :D


Nie zapomnij o windows 7 :d Fakt że tel może wydawac nieco duży przy pierwszym kontakcie, szczególnie po przesiadce z czegoś mniejszego ( w moim przypadku g1), ale po chwili użytkowania zaczynasz naprawdę lubić ten duży ekran. Miałem na początku trochę problemów z nim, 2 umarły z niewiadomych powodów w ciągu pierwszych 3 miesięcy, ale trzeci już działa bez problemów już prawie rok i na prawdę tel jest super, zaczynając solidnego wykonania po możliwości zabawy z każdym os poza apple.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Feb 27 2011 07:31am
Testuje najnowszy CM ( 2.3.2 ) na ZTE Blade, i poki co sprawuje sie bardzo dobrze.
1 freeze przez 3 dni, bateria trzyma ponad dobe przy intensywnym uzytkowaniu na 710 mhz.

Jak ktos robil, to wrzuccie ss swoich pulpitow na tel, szukalem ostatnio inspiracji i przegladnalem kilkaset stron na xda oraz modaco, ale nic mnie nie uszczesliwilo. U mnie aktualnie minimalistic text jezeli o godzine/date chodzi, i prosta tapeta, mega ubogo.

Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Feb 27 2011 08:00am
andek 2.2 z sense.
Go Back To Polska Topic List
Prev12728293031966Next
Add Reply New Topic New Poll