Quote (kszak @ 27 Aug 2010 12:51)
gdyby Lech trafił do grupy E... można było by pograć

1. AZ Alkmaar
2. Dynamo Kijów
3. BATE Borysów
4. Sheriff Tyraspol
a tak to trafili najgorzej jak tylko się dało x)
Grupa J by byla najgorsza dla nich, Juve faktycznie obecnie jest w rozsypce, mozna z nimi powalczyc, Man City poza zasiegiem, ale Salzburg jak najbardziej do grania.
W J masz Seville, PSG i Borussie, 3 bardzo mocne kluby, z kazdym z nich remis bylby bardzo dobrym wynikiem dla Lecha.