ok wyslalem podanie ;p
nie mialem czasu wczesniej wejsc na forum bo spalem do 13 potem na ogame troche siedzialem a potem musialem wyjsc z domu ale teraz juz mam czas wiec prosze o invo do sojuszu

4/1/0/4 eko ;p
Quote (Grigo @ 30 Jun 2010 21:15)
Poczekasz sobie

PS: Jak tam ten antigame, smiga?
sa w domu 3 komputery a na tym przy ktorym wszystko instalowalem siedzi teraz caly zcas moja siostra ;/
ale narazie to nie jest mi potrerzebne potem sie zainstaluje ;p
This post was edited by MatiM on Jun 30 2010 02:18pm