d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev12728293031476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2010 01:42pm
Quote (kefir @ Jun 30 2010 09:41pm)
dodajcie mnie !


Jak chyba kazdy ma range nowy, bo Fatality w kulki leci...
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jun 30 2010 01:44pm
Quote (Grigo @ Jun 30 2010 07:42pm)
Jak chyba kazdy ma range nowy, bo Fatality w kulki leci...


no to trzeba ogarnac tego typa, jak nie to trzeba zrobic new sojusz
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2010 01:46pm
Quote (sonGokuSsj4 @ Jun 30 2010 09:44pm)
no to trzeba ogarnac tego typa, jak nie to trzeba zrobic new sojusz


Nie wiem co z nim. ANyway dostal juz PM@jsp i PW@ogame
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 30 2010 02:01pm
nie panikujcie pogadamy z nim to zmieni rangi zeby kazdy mogl dodawac :)
5/2/0/4 eko :)
Member
Posts: 2,935
Joined: Dec 24 2007
Gold: 0.99
Jun 30 2010 02:14pm
ok wyslalem podanie ;p
nie mialem czasu wczesniej wejsc na forum bo spalem do 13 potem na ogame troche siedzialem a potem musialem wyjsc z domu ale teraz juz mam czas wiec prosze o invo do sojuszu :)

4/1/0/4 eko ;p


Quote (Grigo @ 30 Jun 2010 21:15)
Poczekasz sobie -_-
PS: Jak tam ten antigame, smiga?


sa w domu 3 komputery a na tym przy ktorym wszystko instalowalem siedzi teraz caly zcas moja siostra ;/
ale narazie to nie jest mi potrerzebne potem sie zainstaluje ;p

This post was edited by MatiM on Jun 30 2010 02:18pm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2010 02:15pm
Quote (MatiM @ Jun 30 2010 10:14pm)
ok wyslalem podanie ;p
nie mialem czasu wczesniej wejsc na forum bo spalem do 13 potem na ogame troche siedzialem a potem musialem wyjsc z domu ale teraz juz mam czas wiec prosze o invo do sojuszu :)


Poczekasz sobie -_-
PS: Jak tam ten antigame, smiga?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 30 2010 02:18pm
sciagnij sobie greasmonkey a pozniej ten skrypt
http://userscripts.org/scripts/show/58952
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2010 02:19pm
Mozna jakos ustawic, zebym mial w podgladzie zsumowane wszystkie surowce w locie?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 30 2010 02:22pm
z tego co wiem to nie :(
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2010 02:23pm
Quote (Patryk1991 @ Jun 30 2010 10:22pm)
z tego co wiem to nie :(


Bo mi tego bardzo brakuje ;/
Go Back To Polska Topic List
Prev12728293031476Next
Add Reply New Topic New Poll