d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev12728293031207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Jul 12 2010 04:06pm
Quote (Patryk1991 @ 13 Jul 2010 00:02)
dobra mam juz forza 3 i odst :D


ja wlasnie skonczylem glowny watek w toy story 3 :D w forza 3 tez troche gralem, aktualnie w klasie R3 bodajze jestem.. 4 sezon :thumbsup: Genialna gra.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 12 2010 04:08pm
obie 35 zielenoc na ibeju dostalem to nie ma co grymasic jak zla :D
a jak toy story ?
z 10 lat temu w toy story 2 na pc gralem i nawet fajne wtedy bylo hehe
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Jul 12 2010 04:12pm
Quote (Patryk1991 @ 13 Jul 2010 00:08)
obie 35 zielenoc na ibeju dostalem to nie ma co grymasic jak zla :D
a jak toy story ?
z 10 lat temu w toy story 2 na pc gralem i nawet fajne wtedy bylo hehe


grafika slodka, gameplay tez ciekawy - masz 1 watek, jako szeryf miasteczka i grasz kim chcesz - chudym, buzzem, albo ta laleczka.. takie sobie, smigasz na koniu, jezdzisz wyscigowa fura, sa smoki, sa gargulce, edytujesz sobie miasto jak chcesz, taka zabawa dla dzieci.
No i 2 watek, gra planszowa, gdzie kazde pole to osobna lokacja.. sa takie, jak np. buzz the video game, gdzie grasz niby w kosmosie buzzem, sa tez takie, gdzie grasz cala trojka i zmieniasz miedzy postaciami zeby sobie wzajemnie pomagac ( wrzucic np. buzzem chudego gdzies wysoko ). Ogolnie gra typowo dla dzieci, ale calkiem wesola i jak ktos lubi takie klimaty, to polecam :p
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 14 2010 12:25am
40 calowy tv mam
hdtv ja to zobaczylem grafike w mw2 myslalem ze ograzmu dostane :love:
Member
Posts: 68,334
Joined: Aug 18 2003
Gold: 4,793.24
Jul 14 2010 12:57am
ej daj ktos jakies fajne gry co ostatnio wyszly na xbox360 w co warto by zagrac .....
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 14 2010 01:01am
http://www.gamestop.com/

to sa best selling nie wszystkie wyszly jeszcze :D
Red Dead Redemption $59.99


Starcraft II $59.99


Medal of Honor $59.99


Call of Duty: Black Ops $59.99


Crackdown 2 $59.99


War for Cybertron $59.99


GR: Future Soldier $59.99


LEGO Harry Potter $49.99
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 15 2010 10:49am
co takie pustki @.@
Member
Posts: 3,073
Joined: Jul 9 2006
Gold: 6,646.57
Jul 16 2010 07:24am
Dzisiaj premiera slima, kupil ktos?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 17 2010 01:30pm
jeszcze 5 gwiazdek w special ops mw2 i 1k bede mial :D
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Jul 17 2010 01:31pm
Quote (Patryk1991 @ 17 Jul 2010 21:30)
jeszcze 5 gwiazdek w special ops mw2 i 1k bede mial :D


ja mecze forze, juz R3 klasa... wlaczylem tez FEAR 2, ale srednio mi sie klimat podoba.
Go Back To Polska Topic List
Prev12728293031207Next
Add Reply New Topic New Poll