Quote (Patryk1991 @ 13 Jul 2010 00:08)
obie 35 zielenoc na ibeju dostalem to nie ma co grymasic jak zla

a jak toy story ?
z 10 lat temu w toy story 2 na pc gralem i nawet fajne wtedy bylo hehe
grafika slodka, gameplay tez ciekawy - masz 1 watek, jako szeryf miasteczka i grasz kim chcesz - chudym, buzzem, albo ta laleczka.. takie sobie, smigasz na koniu, jezdzisz wyscigowa fura, sa smoki, sa gargulce, edytujesz sobie miasto jak chcesz, taka zabawa dla dzieci.
No i 2 watek, gra planszowa, gdzie kazde pole to osobna lokacja.. sa takie, jak np. buzz the video game, gdzie grasz niby w kosmosie buzzem, sa tez takie, gdzie grasz cala trojka i zmieniasz miedzy postaciami zeby sobie wzajemnie pomagac ( wrzucic np. buzzem chudego gdzies wysoko ). Ogolnie gra typowo dla dzieci, ale calkiem wesola i jak ktos lubi takie klimaty, to polecam