d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciężkie Brzmienia - Temat Oficjalny > Metal/rock I Pochodne
Prev12728293031376Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
May 14 2009 03:24pm
Quote (glenton @ Thu, May 14 2009, 10:20pm)
A może należy zacząć od zdefiniowania satanizmu?

http://www.youtube.com/watch?v=481ba-SO0Zc


Satanizm... to fikcja, taka sama fikcja jak chrzescijanstwo, poganstwo, czy jakakolwiek inna wiara
Banned
Posts: 12,611
Joined: May 10 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
May 14 2009 03:24pm


Lubię.
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
May 14 2009 03:25pm
Quote (GoT @ Thu, 14 May 2009, 21:58)
bold = fail, jak się nie o czymś pojęcia lepiej się nie wypowiadać, bo można się ośmieszyć

łatwo się ponosisz

I co z tego, że zgolił baty? Nie widzę w tym nic złego...



bold = fail, jak się nie o czymś pojęcia lepiej się nie wypowiadać, bo można się ośmieszyć

łatwo się ponosisz

I co z tego, że zgolił baty? Nie widzę w tym nic złego...


Sam jesteś idiota, przynajmniej nie jest hipokrytą


duuuuuuuuuzo bym dal zeby zobaczyc jak sie zachowaujesz kiedy nie chroniia cie 4 sciany twojej poganskiej jaskini...
btw o moje nerwy nie masz sie co martwic, mimo wszytsko zachowuje dystans do takiego scierwa jak ty

Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
May 14 2009 03:26pm
Quote (GoT @ Thu, May 14 2009, 11:21pm)
To czego ty słuchasz, to jest żal. Zresztą tradycyjny BM i mp3 (last.fm) to się wyklucza.


czemu żal ? przynajmniej nie ograniczam się tylko do wszelkiego rodzaju core :) jak mam nastrój to zapodaje depressive black ;) + czasami lubię nawet i cos zapodam z industrial/dark electro :)

Quote

Satanizm... to fikcja, taka sama fikcja jak chrzescijanstwo, poganstwo, czy jakakolwiek inna wiara


100% vouch też jestem ateista :)

This post was edited by czester666 on May 14 2009 03:27pm
Member
Posts: 2,883
Joined: Dec 11 2006
Gold: 212.45
May 14 2009 03:26pm
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
May 14 2009 03:28pm
Quote (Kult91 @ Thu, May 14 2009, 10:26pm)
http://www.youtube.com/watch?v=tuvbVIwYKaw


:cheers: , jeden z kultowych tekstowo utworów :) (muzyka tez zreszta niczego sobie)
Member
Posts: 2,883
Joined: Dec 11 2006
Gold: 212.45
May 14 2009 03:28pm
Quote (NuterX @ Thu, 14 May 2009, 22:24)
Satanizm... to fikcja, taka sama fikcja jak chrzescijanstwo, poganstwo, czy jakakolwiek inna wiara


czy fikcja to bym sie klocil, ale w kazdym razie fanatyzm religijny to scierwo, a na takiego fanatyka ten Varg wyglada

Quote (NuterX @ Thu, 14 May 2009, 22:28)
:cheers: , jeden z kultowych tekstowo utworów :) (muzyka tez zreszta niczego sobie)


szkoda, ze ta reaktywacja Proletaryatu niezbyt sie udała

This post was edited by Kult91 on May 14 2009 03:30pm
Member
Posts: 16,387
Joined: Oct 23 2007
Gold: 0.00
May 14 2009 03:29pm
Quote (czester666 @ Fri, 15 May 2009, 00:08)
glenton moze to cie przekona :

http://www.youtube.com/watch?v=La3-49y9DJM


ty jestes kurwa nienormalny jak boga kocham
Member
Posts: 11,698
Joined: May 9 2007
Gold: 303.82
May 14 2009 03:32pm


Zapostuję jeszcze jedną pieśń i uciekam spać. Dobrej nocy wszystkim. I nie kłócić się już! ;'o
Member
Posts: 11,317
Joined: Apr 18 2006
Gold: 5,780.66
May 14 2009 03:32pm
Quote (NuterX @ Thu, 14 May 2009, 23:22)
doskonale wiem o co Ci chodzi.. a "rogatym" napisalem celowo... jesli i Ty jestes poganinem to doskonale wiesz dlaczego. Ja Ci wytknołem Twoje podejscie bo zycia... bo jesli jego nie szanujesz.. to po jaka cholere jeszcze zyjesz?

eot


Chyba jednak nie rozumiesz? Wiesz co oznacza samobójstwo. Poza tym nie narzekam na życie, gdyż tak je sobie ustawiłem, że naprawdę nie jest ono kolorowe.
A co do szanowania życia, czyjego to temat rzeka i powinieneś odróżniać, czyjeś życie od swojego i to, że nie każdy na nie zasługuje.

Go Back To Polska Topic List
Prev12728293031376Next
Add Reply New Topic New Poll