Quote (NuterX @ Thu, 14 May 2009, 22:24)
Satanizm... to fikcja, taka sama fikcja jak chrzescijanstwo, poganstwo, czy jakakolwiek inna wiara
czy fikcja to bym sie klocil, ale w kazdym razie fanatyzm religijny to scierwo, a na takiego fanatyka ten Varg wyglada
Quote (NuterX @ Thu, 14 May 2009, 22:28)

, jeden z kultowych tekstowo utworów

(muzyka tez zreszta niczego sobie)
szkoda, ze ta reaktywacja Proletaryatu niezbyt sie udała
This post was edited by Kult91 on May 14 2009 03:30pm