Quote (Pozer @ 8 Nov 2009 03:19)
bedzie nowy bag epicki od paris hilton w 3.3 - 24 sloty za 3k

boe i nie unique oczywko
bedzie na co golda wydac

KURWA
Aplikacja jakiegos typa do Accidentally:
Quote
Nauka zainteresowanie: Narazie się tylko uczę, moim zainteresowanie jest WoW.
Stres:Bardzo to się znów nie przejmuje, ale jeżeli już 2h nad czymś siedzę to się zaczynam denerwować.
Postać
Nick:Foghornpl
Rasa: Gnom
Klasa:Warrior fury
Profesje:Min 450/450 BS 285/450
Build i Gear:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=Foghornpl
W grze byłem na wielu raidach, ale shamanem resto, nick ironturtle byłem nim na:
a) przed WOTLK-iem kara,BT,hyjal,TK,Gruul,ZA
b)Wotlk naxx 10/25,VoA 10/25, OS 10/25, EoE 10, ToC 10, UL 10.
Na Spinebreaker nie było DKP. ale wiem co to jest.
W raidzie Warrior jest DPS-em,może być tankiem,ale ja jestem DPS, lecz na rzecz gildi mogłbym sprubować sił w tankowaniu.Według mnie złe strony warriora to:
-brak AoE,
-to iż jest mele,
Dobre strony:
-może nosić plate,
-w fury może mieć 2x2h.
W sprawie z raidami nie jest dobrze ponieważ mam konto z bratem,on też jest PvE więc na raidy chodzimy na zmiane. W Accidentally nie zanm nikogo.Wybrałem Accidentally ponieważ:
-z tego co widziałem macie dobry progress,
-chce być PvE a nie PvP.
Według mnie nie jestem złym graczem i moge się wam przydać.
This post was edited by zYwi3c on Nov 7 2009 07:45pm