d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev12732742752762771680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 7 2009 07:19pm
bedzie nowy bag epicki od paris hilton w 3.3 - 24 sloty za 3k :D
boe i nie unique oczywko

This post was edited by Pozer on Nov 7 2009 07:19pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 7 2009 07:31pm
Quote (Pozer @ 8 Nov 2009 03:19)
bedzie nowy bag epicki od paris hilton w 3.3 - 24 sloty za 3k :D
boe i nie unique oczywko


bedzie na co golda wydac :P


KURWA :D

Aplikacja jakiegos typa do Accidentally:


Quote
Nauka zainteresowanie: Narazie się tylko uczę, moim zainteresowanie jest WoW.
Stres:Bardzo to się znów nie przejmuje, ale jeżeli już 2h nad czymś siedzę to się zaczynam denerwować.


Postać
Nick:Foghornpl
Rasa: Gnom
Klasa:Warrior fury
Profesje:Min 450/450 BS 285/450
Build i Gear:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=Foghornpl

W grze byłem na wielu raidach, ale shamanem resto, nick ironturtle byłem nim na:
a) przed WOTLK-iem kara,BT,hyjal,TK,Gruul,ZA
b)Wotlk naxx 10/25,VoA 10/25, OS 10/25, EoE 10, ToC 10, UL 10.
Na Spinebreaker nie było DKP. ale wiem co to jest.
W raidzie Warrior jest DPS-em,może być tankiem,ale ja jestem DPS, lecz na rzecz gildi mogłbym sprubować sił w tankowaniu.Według mnie złe strony warriora to:
-brak AoE,
-to iż jest mele,
Dobre strony:
-może nosić plate,
-w fury może mieć 2x2h.

W sprawie z raidami nie jest dobrze ponieważ mam konto z bratem,on też jest PvE więc na raidy chodzimy na zmiane. W Accidentally nie zanm nikogo.Wybrałem Accidentally ponieważ:
-z tego co widziałem macie dobry progress,
-chce być PvE a nie PvP.
Według mnie nie jestem złym graczem i moge się wam przydać.


This post was edited by zYwi3c on Nov 7 2009 07:45pm
Member
Posts: 140
Joined: Jun 23 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 7 2009 08:43pm
Quote (zYwi3c @ Nov 8 2009 03:31am)
Aplikacja jakiegos typa do Accidentally:


Ja pierdole :D Leze :D
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 8 2009 02:54am
Quote (zYwi3c @ Nov 8 2009 03:31am)
bedzie na co golda wydac :P


KURWA :D

Aplikacja jakiegos typa do Accidentally:


WARRIORZY UMROM BO SOM MELE ;DDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Nov 8 2009 04:06am
Quote
Nauka zainteresowanie: Narazie się tylko uczę, moim zainteresowanie jest WoW.
!!!
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Nov 8 2009 05:04am
wbilem trzecia 80, ok
Member
Posts: 22,335
Joined: Oct 10 2005
Gold: 222.08
Nov 8 2009 05:05am
Quote (pan_telewizor @ 8 Nov 2009 12:04)
wbilem trzecia 80, ok


lul ja dobijam 6 ;c
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Nov 8 2009 06:32am
Quote (pan_telewizor @ Nov 8 2009 11:04am)
wbilem trzecia 80, ok


tej, ale co wbiles? bo wiesz ze dk sie nie liczy?
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Nov 8 2009 06:32am
Quote (wielkiburak @ Nov 8 2009 12:32pm)
tej, ale co wbiles? bo wiesz ze dk sie nie liczy?


pewnie shamana
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Nov 8 2009 06:33am
Quote (graczjeden @ 8 Nov 2009 14:32)
pewnie shamana


potwierdzam
Go Back To Polska Topic List
Prev12732742752762771680Next
Closed New Topic New Poll