d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev12712722732742751680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 4,163
Joined: Aug 23 2005
Gold: 0.00
Nov 7 2009 08:30am
Brama do KT otwiera sie dopiero po zabicu kazdego bossa afaik, wiec jedyne co to da, to zabicie Sapphirona szybciej.
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Nov 7 2009 09:00am
Quote (graczjeden @ 7 Nov 2009 13:57)
http://img41.imageshack.us/img41/7996/unparalulskilljpeg.jpg

lol
true story :D

Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Nov 7 2009 09:02am
kurwa, wiedziałem, że tak będzie;/ postać do farmienia to powinna być postać do farmienia... a tak wziąłem enchanting zamiast miningu i chuj ;F
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Nov 7 2009 10:56am
kurwa, dostalem suspa na wowie
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 7 2009 10:57am
Quote (pan_telewizor @ 7 Nov 2009 18:56)
kurwa, dostalem suspa na wowie


hu hu hu, za co ;p ?

e; ogolnie jeszcze nigdy nie mialem suspa :<

This post was edited by zYwi3c on Nov 7 2009 10:58am
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Nov 7 2009 10:59am
Quote (zYwi3c @ 7 Nov 2009 18:57)
hu hu hu, za co ;p ?

e; ogolnie jeszcze nigdy nie mialem suspa :<


afkowanie na av :< sprzedajne kurwy
a kurwa juz 79 i 1/5 mialem

This post was edited by pan_telewizor on Nov 7 2009 10:59am
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 7 2009 11:08am
Quote (pan_telewizor @ Nov 7 2009 06:59pm)
afkowanie na av :< sprzedajne kurwy
a kurwa juz 79 i 1/5 mialem


teraz samo daje inactive ktory trwa 60 sekund po 60 sekundach deserter
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 7 2009 11:18am
Quote (LatwyEz @ Nov 7 2009 05:08pm)
teraz samo daje inactive ktory trwa 60 sekund po 60 sekundach deserter


Nie daje od razu po 60 sek chyba. Czy mowisz o czyms innym niz "marked as afk" ?
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 7 2009 11:21am
Quote (myr00n @ Nov 7 2009 07:18pm)
Nie daje od razu po 60 sek chyba. Czy mowisz o czyms innym niz "marked as afk" ?


Kiedys debuff inactive dawal ze sie honoru nie dostaje itp. a teraz po 60 sek wyjebuje cie :*(
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 7 2009 11:26am
Quote (LatwyEz @ Nov 7 2009 05:21pm)
Kiedys debuff inactive dawal ze sie honoru nie dostaje itp. a teraz po 60 sek wyjebuje cie :*(


No mnie nie wyjebalo pare dni temu. Wlazlem sam lockiem na av i dostalem od razu afk marka bo jakis kretyn reportowal kazdego z 0 dmg done (w tym mnie , dolaczylem 3 sec wczesniej) i mnie nie wywalilo.
Go Back To Polska Topic List
Prev12712722732742751680Next
Closed New Topic New Poll