100% sok z buraka był 0.5l za 20zł. podobno bardzo zdrowy a dla ojca chciałem kupić bo kiedyś mi o takim wspominał że by chciał ;/ no nic może w aptece będzie. nie wiem po czym ale tak ostatnio mam. może dlatego że ciepłej wody nie miałem i nie mogłem się wykąpać i pobudzić. teraz pachnący ogolony świeży i kupiłem sobie 6pak coca coli w puszcze i dwa redbulle i mogę nakurwiać całą noc :P
Coca-Cola chyba nawet lepsza niż ten Redbull
