Quote (Elfisher @ Dec 21 2018 05:24pm)
kupiłem switcha w edycji limitowanej pokemonowej z pokeballem i pro controller i diablo 3 i sobie gram :drool:
d3 jeszcze nie przyszlo, inpost chyba ma jakies problemy logistyczne na swieta :D
Myślałem właśnie, że zakup Pro Controllera będzie musem, ale okazało się, że ta podstawa z Joy-Conami jest zadziwiająco wygodna.
Jak się trafi jakaś dobra promka na Pro Controllera to może kupię, ale jak najbardziej idzie się przyzwyczaić do Joy-Conów.
Generalnie niezłe te rozwiązania w Switchu są. Zaskoczyli mnie pozytywnie, a nasłuchałem się kiedyś historii o tym jak to stacja dokująca się rozpada, Joy-Cony latają luzem, jakość wykonania jest beznadziejna itd.