d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1262728293082Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Nov 14 2013 06:21am
przyznam ze calkiem przyzwoicie dziala po tym patchu
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 14 2013 08:00am
po tym paczu nowe bronie z peirwszego dlc mozna odlokowac :D
i jakies gadzety

Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Nov 14 2013 10:11am
Quote (cOr @ 14 Nov 2013 10:21)
przyzwyczajaj sie, ta gra to jeden wielki bug


potwierdzam :(

patch 1gb, czyli 1/5 gry ;D

This post was edited by Kathorga on Nov 14 2013 10:16am
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 14 2013 01:00pm
u kumpla teraz sie ciagle freezuje ;D
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 14 2013 03:22pm
lol wrcoilem do siebie i dostaje wiecej dc niz wczoraj
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 14 2013 06:56pm
szkoda, ze jeszcze sa te dc, ale jeszcze wieksza lipa jest wymagana ilosc punktow do perkow pojazdow. 39k i mam wymaksowanego choppera.. przy dobrej rundzie w bf4 podejrzewam, ze z 15k mozna napierdolic luzem.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 15 2013 08:42am
Quote (Unsatiable @ Nov 14 2013 08:56pm)
szkoda, ze jeszcze sa te dc, ale jeszcze wieksza lipa jest wymagana ilosc punktow do perkow pojazdow. 39k i mam wymaksowanego choppera.. przy dobrej rundzie w bf4 podejrzewam, ze z 15k mozna napierdolic luzem.


od wyjsca gry moze ze 4 dc tylko mialem :D
teraz jakoas lepszy hit detekszyn jest czy mi sie zdaje
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 15 2013 12:29pm
Quote (Patryk1991 @ Nov 15 2013 04:42pm)
od wyjsca gry moze ze 4 dc tylko mialem :D
teraz jakoas lepszy hit detekszyn jest czy mi sie zdaje


no ja mam freezy czasami i czasami wypierdala serwery, ale ogolnie gra o ogromnym potencjale, duzo lepsza niz bf3.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 17 2013 09:17am
podbijam temat o epickiej grze

w 2 dni wymaksowalem czolgi i to nie grajac duzo :/

Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 17 2013 09:26am
za duzo tych boostow jest i kazdy maxuje gre w pare dni

ja 2 dni nie gralem bo formaty robilem

pewnie w ktoryms dlc wiecej lvli dodadza
Go Back To Polska Topic List
Prev1262728293082Next
Add Reply New Topic New Poll