d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter
Prev1262728293040Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
May 2 2013 01:58am
Quote (TDI @ May 2 2013 04:24am)
spoko giera i grywalna, ale spodziewałem się czegoś w lepszej szacie graficznej :s


to beta + w mmo nie bedzie grafiki jak w mass effect 10
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 2 2013 02:02am
Quote (AsaroV @ May 2 2013 08:58am)
to beta + w mmo nie bedzie grafiki jak w mass effect 10


zobacz grafike tera online chociazby, albo blade and soul


/e nie bedize wielkiej roznicy miedzy beta a retailem jezeli chodzi o grafike, moze kilka glitchow graficznych poprwia

This post was edited by blejdowy on May 2 2013 02:17am
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
May 2 2013 02:03am
Quote (AsaroV @ 2 May 2013 08:58)
to beta + w mmo nie bedzie grafiki jak w mass effect 10


ma gorsza grafike niz starsze mmo, np rift, niezbyt sie postarali jesli chodzi o oprawe
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 2 2013 02:19am
No mi akurat grafika nie przeszkadza, jest bardzo neverwinterowa aka zachowany graficzny klimat nwn2 który moim zdaniem był świetny.

zaraz ding 20, GF fajnie sobie radzi na pvp
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 2 2013 02:34am
sciagam od nowa mam nadzieje ze nie zjebie sie plik znowu

jak ktos chetny na wspolne expienie od godz. 18-19 to zapraszam
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 2 2013 02:47am
ding 20
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 2 2013 02:51am
Quote (Lander @ May 2 2013 09:47am)
ding 20


gz

jedno pytanie - gram od pol godziny, wiec newb alert

jak rogue mam kurwa uzyc stealth? gdzie to jest :ph34r:

e/ wyczytalem w google, ze ma sie pojawic pod tabem, ale ja mam dalej zablokowane. to sie pozniej jakos odblokowywuje, zdobywa z lvlem czy ki chuj?
e2/ nvm, ogarnalem drzewko umiejetnosci i juz widze

This post was edited by DrCox on May 2 2013 02:55am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 2 2013 03:00am
Quote (DrCox @ May 2 2013 10:51am)
gz

jedno pytanie - gram od pol godziny, wiec newb alert

jak rogue mam kurwa uzyc stealth? gdzie to jest  :ph34r:

e/ wyczytalem w google, ze ma sie pojawic pod tabem, ale ja mam dalej zablokowane. to sie pozniej jakos odblokowywuje, zdobywa z lvlem czy ki chuj?
e2/ nvm, ogarnalem drzewko umiejetnosci i juz widze


tak
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
May 2 2013 03:01am
narazie spoko ale nie chce mi sie ogarniac kolejnego mmo :<
pewnie jak sie wkrece to bede gral a jak bede zbyt leniwy ogarnac to nie :C
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 2 2013 03:11am
da sie resetowac skille potem? bo nie wiem czy ryzykowac i rozwijac :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1262728293040Next
Closed New Topic New Poll