Quote (Lander @ May 2 2013 09:47am)
ding 20
gz
jedno pytanie - gram od pol godziny, wiec newb alert
jak rogue mam kurwa uzyc stealth? gdzie to jest

e/ wyczytalem w google, ze ma sie pojawic pod tabem, ale ja mam dalej zablokowane. to sie pozniej jakos odblokowywuje, zdobywa z lvlem czy ki chuj?
e2/ nvm, ogarnalem drzewko umiejetnosci i juz widze
This post was edited by DrCox on May 2 2013 02:55am