d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Buty. > Temat Oficjalny.
Prev12627282930433Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
Dec 15 2011 03:56pm
Quote (MadZombie @ Dec 15 2011 10:32pm)
http://www.kickitdeals.com/components/com_virtuemart/shop_image/product/8f78c2765794d886becb06ed950b6355.jpg

Najlepsze obuwie halowe jakie w życiu miałem. Dopiero po 2 latach "przetarły" się. Podeszwa zdarta prawie na łyso od grania, ale dalej się trzymają w kupie. Mimo to mam zamiar nabyć jakiś inny model.
Może mi ktoś polecić jakieś?


to chyba słabo grałes, mi sie rozjebały te 90tki na pół. chuj nie buty
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 15 2011 04:50pm
Quote (MadZombie @ 15 Dec 2011 23:32)
http://www.kickitdeals.com/components/com_virtuemart/shop_image/product/8f78c2765794d886becb06ed950b6355.jpg

Najlepsze obuwie halowe jakie w życiu miałem. Dopiero po 2 latach "przetarły" się. Podeszwa zdarta prawie na łyso od grania, ale dalej się trzymają w kupie. Mimo to mam zamiar nabyć jakiś inny model.
Może mi ktoś polecić jakieś?


Kelme Star360, jedyne prawe buty na hale. Te totale90, to jakis smiech.
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Dec 15 2011 04:50pm
Quote (arabb @ Dec 15 2011 10:56pm)
to chyba słabo grałes, mi sie rozjebały te 90tki na pół. chuj nie buty


to chyba wszystko od stopy i stopnia katowania butów zależy.
Jakieś 2 lata temu kupiłem sobie te klasyczne najacze do grania w halówkę, poszły po dwóch miesiącach. Dziura na śródstopiu taka, że pół pięści można by wsadzić.
Później kupiłem random adidasy pierwsze z brzegu jakie były w sklepie i mogę w nich grać na hali do dzisiaj.
Banned
Posts: 1,968
Joined: Jun 30 2011
Gold: 45.00
Warn: 80%
Dec 15 2011 04:57pm
Quote (playerthree @ Dec 15 2011 11:52pm)
A JA MAM TAKIE BUTY

http://www.distance.com.pl/img/imagecache/648fa23535296fc3b6a4746db2a152dd.jpeg


:lol:
Member
Posts: 6,266
Joined: Nov 11 2010
Gold: 25,358.47
Dec 16 2011 07:16am
Chłopaki poszukuję buciszuf na zimę, możecie coś polecić? nike hike troche za bardzo kosmiczne. Przede wszystkim ciepłe i żeby w miare normalnie wyglądały
Member
Posts: 2,038
Joined: Jun 16 2010
Gold: 5.00
Dec 16 2011 08:39am
na sale tylko Joma, wytrzymałe i dobrze się gra
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Dec 16 2011 08:51am
Quote (Awman @ 16 Dec 2011 15:16)
Chłopaki poszukuję buciszuf na zimę, możecie coś polecić? nike hike troche za bardzo kosmiczne. Przede wszystkim ciepłe i żeby w miare normalnie wyglądały



http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=59336135&f=230&o=225
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Dec 16 2011 08:54am
Quote (aGnAd @ Dec 15 2011 10:55pm)
co wy na to?
http://funkyshoes.pl/sites/default/files/imagecache/funkyshoes_allegro/IMGP7597.JPG
http://funkyshoes.pl/sites/default/files/imagecache/funkyshoes_allegro/IMGP7601.JPG


Chujowy ten swoosh jest :/
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold: 6.88
Warn: 20%
Dec 16 2011 09:02am
Quote (krss @ 16 Dec 2011 16:54)
Chujowy ten swoosh jest :/




skoro tamte chujowo to co powiecie o tych?
Banned
Posts: 1,968
Joined: Jun 30 2011
Gold: 45.00
Warn: 80%
Dec 16 2011 09:08am
w ogóle low jedynki sa low.
Go Back To Polska Topic List
Prev12627282930433Next
Add Reply New Topic New Poll