Quote (arabb @ Dec 15 2011 10:56pm)
to chyba słabo grałes, mi sie rozjebały te 90tki na pół. chuj nie buty
to chyba wszystko od stopy i stopnia katowania butów zależy.
Jakieś 2 lata temu kupiłem sobie te klasyczne najacze do grania w halówkę, poszły po dwóch miesiącach. Dziura na śródstopiu taka, że pół pięści można by wsadzić.
Później kupiłem random adidasy pierwsze z brzegu jakie były w sklepie i mogę w nich grać na hali do dzisiaj.