d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dc Universe Online > Oficjalnym Tematem Sie Staje
Prev1262728293077Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 04:46am
Quote (Mantoo @ Nov 15 2011 11:45am)
bedziesz mial 30 tez tak mialem, z tym ze nie 30 hehe, moze po wznowieniu serva uda mi sie zalogowac bo wkurwia mnie to powoli -_-


aa czyli jest off? Bo kumpel mowi, ze ON.. ja jebie.
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 15 2011 04:47am
Quote (vyyj @ Nov 15 2011 11:46am)
aa czyli jest off? Bo kumpel mowi, ze ON.. ja jebie.


ja tez mam off, za jakies 10 min powinno byc on imo.

e/ jak odinstaluje gre i bede chcial zainstalowac to jeszcze raz bedzie mi sie pobieralo czy jak?

This post was edited by Mantoo on Nov 15 2011 04:47am
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 04:48am
Quote (Mantoo @ Nov 15 2011 11:47am)
ja tez mam off, za jakies 10 min powinno byc on imo.

e/ jak odinstaluje gre i bede chcial zainstalowac to jeszcze raz bedzie mi sie pobieralo czy jak?


Tak, 14 GB. :/

Moze napisz na forum DC, ze masz taki problem. Mnie wkurwia to crashowanie przy probie minimalizowania.
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 15 2011 04:49am
Quote (vyyj @ Nov 15 2011 11:48am)
Tak, 14 GB. :/

Moze napisz na forum DC, ze masz taki problem. Mnie wkurwia to crashowanie przy probie minimalizowania.


dziwne ze jedna postac sie loguje a druga nie...
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 05:09am
dziala juz?
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 05:14am
Quote (EustachyMotyka @ 15 Nov 2011 13:11)
dziś może w to zagram :(

y, sciagaj, USPC PvE ja i landur gramy :((
Quote (vyyj @ 15 Nov 2011 12:52)
jakis raid robimy?

Masz za maly rate na raidy, bedziecie mieli wipe w 30 sekund, szczegolnie jak dopugujecie reszte grupy.
Quote (vyyj @ 15 Nov 2011 02:23)
derp, ja mam 30 ale jakos nie chcialo mi sie jeszcze robic questow w watch tower.
Anyways te tiery sa u tych kolesi gdzie zdobywasz reputacje czy jak?

questow sie nie robi, one sa za ciezkie, tlucz challenges i duo az nie zrobisz T1 PvE. A sprzet kupujesz zaleznie od tego kim jestes i w jakiej frakcji ja mam metahuman i mam pvp w core, w meta wingu masz przy wondergirl pve t2, przy supergirl masz pve t3 z house of el a przy flashu masz pve t1 i przy hawkgirl pvp t2.\

Co do bugow z logowaniem, codziennie kolo 13-14 jest przerwa na czas nieokreslony bo fixuja bugi.



Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 05:19am
Quote (LightMaFire @ Nov 15 2011 12:14pm)
y, sciagaj, USPC PvE ja i landur gramy :((

Masz za maly rate na raidy, bedziecie mieli wipe w 30 sekund, szczegolnie jak dopugujecie reszte grupy.

questow sie nie robi, one sa za ciezkie, tlucz challenges i duo az nie zrobisz T1 PvE. A sprzet kupujesz zaleznie od tego kim jestes i w jakiej frakcji ja mam metahuman i mam pvp w core, w meta wingu masz przy wondergirl pve t2, przy supergirl masz pve t3 z house of el a przy flashu masz pve t1 i przy hawkgirl pvp t2.\

Co do bugow z logowaniem, codziennie kolo 13-14 jest przerwa na czas nieokreslony bo fixuja bugi.


wychodzi na to, ze nawet nie wiem o co chodzi z rate? :<
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 05:24am
Quote (vyyj @ 15 Nov 2011 14:19)
wychodzi na to, ze nawet nie wiem o co chodzi z rate? :<


W statach postaci masz cos takiego jak dominance zdaje sie, i przy kazdym rajdzie i generalnie ciezszych misjach masz obok po lewej jak scrollniesz w dol wypisane sugerowane dominance, na raidy te slabsze to tak kolo 450 np, a podejrzewam ze bedziesz mial gdzies kolo 8-15. Zanim dojdziesz do rajdow mowisz wpierw porobic duo i challenges i sie dogearowac, potem T1 i T2 alerts, potem jak juz masz PvE T2 gear to mozesz myslec o raidach, ofc jezeli masz zgrana grupe, wiec zacznijcie od powaznej gildii.
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 05:36am
Quote (LightMaFire @ Nov 15 2011 12:24pm)
W statach postaci masz cos takiego jak dominance zdaje sie, i przy kazdym rajdzie i generalnie ciezszych misjach masz obok po lewej jak scrollniesz w dol wypisane sugerowane dominance, na raidy te slabsze to tak kolo 450 np, a podejrzewam ze bedziesz mial gdzies kolo 8-15. Zanim dojdziesz do rajdow mowisz wpierw porobic duo i challenges i sie dogearowac, potem T1 i T2 alerts, potem jak juz masz PvE T2 gear to mozesz myslec o raidach, ofc jezeli masz zgrana grupe, wiec zacznijcie od powaznej gildii.


sprawdze ile mam :D
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 05:49am
Quote (LightMaFire @ Nov 15 2011 12:24pm)
W statach postaci masz cos takiego jak dominance zdaje sie, i przy kazdym rajdzie i generalnie ciezszych misjach masz obok po lewej jak scrollniesz w dol wypisane sugerowane dominance, na raidy te slabsze to tak kolo 450 np, a podejrzewam ze bedziesz mial gdzies kolo 8-15. Zanim dojdziesz do rajdow mowisz wpierw porobic duo i challenges i sie dogearowac, potem T1 i T2 alerts, potem jak juz masz PvE T2 gear to mozesz myslec o raidach, ofc jezeli masz zgrana grupe, wiec zacznijcie od powaznej gildii.


mam 250
Go Back To Polska Topic List
Prev1262728293077Next
Add Reply New Topic New Poll