Quote (EustachyMotyka @ 15 Nov 2011 13:11)
dziś może w to zagram

y, sciagaj, USPC PvE ja i landur gramy :((
Quote (vyyj @ 15 Nov 2011 12:52)
jakis raid robimy?
Masz za maly rate na raidy, bedziecie mieli wipe w 30 sekund, szczegolnie jak dopugujecie reszte grupy.
Quote (vyyj @ 15 Nov 2011 02:23)
derp, ja mam 30 ale jakos nie chcialo mi sie jeszcze robic questow w watch tower.
Anyways te tiery sa u tych kolesi gdzie zdobywasz reputacje czy jak?
questow sie nie robi, one sa za ciezkie, tlucz challenges i duo az nie zrobisz T1 PvE. A sprzet kupujesz zaleznie od tego kim jestes i w jakiej frakcji ja mam metahuman i mam pvp w core, w meta wingu masz przy wondergirl pve t2, przy supergirl masz pve t3 z house of el a przy flashu masz pve t1 i przy hawkgirl pvp t2.\
Co do bugow z logowaniem, codziennie kolo 13-14 jest przerwa na czas nieokreslony bo fixuja bugi.