d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev12627282930211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 1 2011 09:27am
Quote (m4rc1n3k @ 1 Oct 2011 17:26)
musiales sciagac jeszcze raz czy jak zainstalowales ?


Zalogowalem sie na swojego orgina na lapku potem 15 min sciagania i mozna grac
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 1 2011 11:29am
jak sie uzywa bipoda ?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 1 2011 11:43am
Quote (zYwi3c @ Oct 1 2011 10:57am)
LOL, wszyscy tak straszyli wymagniami tego BF3, przed sec testowalem jak chodzi na lapku, LOW/Medium i elegancko, fps nie spada ponizej 35 ;o ( i5, gt540m, 4gb ramu )


nie wiem czy wiesz ale to beta i tutaj zanizyli wymagania zeby wiecej osob sobie pogralo



Quote (Tomeczek @ Oct 1 2011 09:55am)
rly? :D


nie wiem ale inaczej sobie nie wyobrazam

Quote (m4rc1n3k @ Oct 1 2011 01:29pm)
jak sie uzywa bipoda ?

musisz sie polozyc
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 1 2011 11:45am
no poloze sie i co dalej ?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 1 2011 11:45am
Quote (Patryk1991 @ 1 Oct 2011 19:43)
nie wiem czy wiesz ale to beta i tutaj zanizyli wymagania zeby wiecej osob sobie pogralo


Z tego co wiem, to w ogole nie ma roznicy High -> Ultra, ale Low / Medium / High ma wygladac tak jak wyglada teraz, na forum EA o tym pisza.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 1 2011 11:45am
Quote (m4rc1n3k @ Oct 1 2011 01:45pm)
no poloze sie i co dalej ?


u mnie sam bipoda rozklada jak leze i celuje
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 1 2011 11:47am
zywiec gramy dzis ?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Oct 1 2011 12:48pm
dlaczego nie ma w ogole zadnych servow na caspianie?
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 1 2011 03:08pm
Quote (EustachyMotyka @ 1 Oct 2011 19:48)
dlaczego nie ma w ogole zadnych servow na caspianie?


bo go wylaczyli
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 1 2011 03:10pm
Dzisiaj jako Recon 38-4, koks :<
Go Back To Polska Topic List
Prev12627282930211Next
Add Reply New Topic New Poll