Quote (zYwi3c @ Oct 1 2011 10:57am)
LOL, wszyscy tak straszyli wymagniami tego BF3, przed sec testowalem jak chodzi na lapku, LOW/Medium i elegancko, fps nie spada ponizej 35 ;o ( i5, gt540m, 4gb ramu )
nie wiem czy wiesz ale to beta i tutaj zanizyli wymagania zeby wiecej osob sobie pogralo
Quote (Tomeczek @ Oct 1 2011 09:55am)
rly?

nie wiem ale inaczej sobie nie wyobrazam
Quote (m4rc1n3k @ Oct 1 2011 01:29pm)
jak sie uzywa bipoda ?
musisz sie polozyc