Quote (czwarty_z_mrocznej_trojcy @ May 8 2012 12:10pm)
Przeliczniki na studia też są trochę zryte. U mnie wynik z podstawy mnoży się razy 0.7. Przyjmując, że z podstawy bede miał 100procent to aby przebić ten wynik musiałbym mieć z rozszerzenia ponad 70 procent. A żeby tak rozjebać rozszerzenie to trzeba być naprawdę niezłym.
nom trzeba ale mam kolesia w klasie ktorego obstawiam na 90%+
chociaz on i tak pewnie dostanie sie wszedzie bo wygral jakas tam olimpiade z matmy tyle ze nie wiem czy to byla ogolnopolska czy jaka (bo tych roznych olimpiad i konkursow jest od chuja)