d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev12627282930805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,602
Joined: Mar 20 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 14 2011 05:38pm
Quote (Onesteptodie @ Apr 15 2011 12:36am)
masz premium ?

aka gramy ? xD

dodaj onesteptodie do kontaktow


Nie mam premium, dodalem Cie ale nie wiem jak sie chatuje xD
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Apr 14 2011 05:46pm
Tak sobie czytam wiki i stwierdzam, ze do mojego stylu gry najbardziej bedzie pasowac artyleria i td w zapasie. Jakies konkretne porady dla tych klas?
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Apr 14 2011 05:47pm
schowaj sie i kamp, artyleria jest nudna


a td sie wiezyczki nei oracaja takze ssa mimo lepszeg pancerza i wiekszego dmg

This post was edited by Onesteptodie on Apr 14 2011 05:48pm
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 14 2011 06:58pm
Quote (Onesteptodie @ 15 Apr 2011 01:47)
schowaj sie i kamp, artyleria jest nudna


a td sie wiezyczki nei oracaja takze ssa mimo lepszeg pancerza i wiekszego dmg


No TD ma sie trzymac z tylu, wiec ma czas na obrot :) Dwa rzadko powinien sie obracac o ile jest dobrze ustawiony. Zalezy tez od gry. czasami mozna rushowac, a czasami po prostu stac z tylu.

Z arta trzeba uwazac i zmieniac swoje polozenie w miare czesto, bo czasami wroga arta lubi sledzic skad strzelamy i nas ubic :(
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 15 2011 04:34am
ma ktos premke i gra teraz? :P
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 15 2011 04:40am
1 raz ubiłem 3 czołgi, i przejalem baze 8)
niestety jeden idiota polaczek przy 80% zaczal we mnie strzelac to musialem mu oddac, a ze byl traktorem to padł, idiota :mad:
no i wróciło jakos do 15% i ich ostatni czołg podjechał, poszedłem na wymiane i wygrałem :<
jednakze przez tego polaczka miałem naliczone tylko 2 fragi :mad:
/e bt-7 mam :drool:
moge przejsc załoga z bt-2 do bt-7? cuz oni tam prawie 60% maja

This post was edited by kacperq on Apr 15 2011 04:41am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 15 2011 04:58am
Quote (kacperq @ 15 Apr 2011 12:40)
1 raz ubiłem 3 czołgi, i przejalem baze 8)
niestety jeden idiota polaczek przy 80% zaczal we mnie strzelac to musialem mu oddac, a ze byl traktorem to padł, idiota :mad:
no i wróciło jakos do 15% i ich ostatni czołg podjechał, poszedłem na wymiane i wygrałem :<
jednakze przez tego polaczka miałem naliczone tylko 2 fragi :mad:
/e bt-7 mam  :drool:
moge przejsc załoga z bt-2 do bt-7? cuz oni tam prawie 60% maja


no to peszek
a co do zalogi to pewien nie jestem ale sobie sprawdz przeciez to nie problem...
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 15 2011 04:59am
Quote (kacperq @ Apr 15 2011 10:40am)
1 raz ubiłem 3 czołgi, i przejalem baze 8)
niestety jeden idiota polaczek przy 80% zaczal we mnie strzelac to musialem mu oddac, a ze byl traktorem to padł, idiota :mad:
no i wróciło jakos do 15% i ich ostatni czołg podjechał, poszedłem na wymiane i wygrałem :<
jednakze przez tego polaczka miałem naliczone tylko 2 fragi :mad:
/e bt-7 mam  :drool:
moge przejsc załoga z bt-2 do bt-7? cuz oni tam prawie 60% maja


nie możesz, można chyba tylko z wyższego tieru do niższego transferować załoge, ale tutaj też głowy nie dam.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 15 2011 05:05am
Quote (xxxRedxxx @ 15 Apr 2011 12:59)
nie możesz, można chyba tylko z wyższego tieru do niższego transferować załoge, ale tutaj też głowy nie dam.


robisz moze teraz jakis pluton? :p
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 15 2011 05:06am
Quote (EustachyMotyka @ Apr 15 2011 11:05am)
robisz moze teraz jakis pluton? :p


y, zaraz zrobie, mam już t4 więc możemy pykać.
Go Back To Polska Topic List
Prev12627282930805Next
Add Reply New Topic New Poll