Quote (Onesteptodie @ 15 Apr 2011 01:47)
schowaj sie i kamp, artyleria jest nudna
a td sie wiezyczki nei oracaja takze ssa mimo lepszeg pancerza i wiekszego dmg
No TD ma sie trzymac z tylu, wiec ma czas na obrot

Dwa rzadko powinien sie obracac o ile jest dobrze ustawiony. Zalezy tez od gry. czasami mozna rushowac, a czasami po prostu stac z tylu.
Z arta trzeba uwazac i zmieniac swoje polozenie w miare czesto, bo czasami wroga arta lubi sledzic skad strzelamy i nas ubic
