Quote (EustachyMotyka @ 30 Aug 2010 22:48)
nie no bez przesady zeby takiego czegos dostac to naprawde trzeba miec slabe nerwy
najgorsze jest to jak w stresie zapomnisz o jakims duperelu, a jak juz z placu wyjedziesz to jest juz latwo (no chyba ze nie umiesz jezdzic albo ci ktos wyjdzie na pasy, zajedzie droge...)
hmm, a jak to jest aktualnie z tymi zadaniami na egzaminie, co jest losowane a co jest stalym elementem oprocz luku i ruszania z recznego?

Quote (RooFtii @ 30 Aug 2010 22:51)
jakbym mial jeszcze raz zdawac to plac ez a potem wyjechal bym z placu i na pierwszych 100 metrach bym z rzyliard przepisow zlamal ; D
mowisz tak samo jak moi znajomi
This post was edited by Promote on Aug 30 2010 02:55pm