d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev12627282930125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,975
Joined: Aug 31 2007
Gold: 3,583.00
Aug 30 2010 02:48pm
Quote (crunk_mp @ 27 Aug 2010 20:53)
W Ostrołęce chyba już w ogóle wycofali Pandy i same Grande są.


pandy są do chyba 28 września jeszcze ;)
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Aug 30 2010 02:48pm
Quote (Promote @ 30 Aug 2010 22:44)
no wiec, w srode mam egzamin a jakos sie tym nie przejmuje, bardziej sie stresuje faktem ze przed egzaminem mam 2 godziny jazdy i zeby sie na nich nie spoznic
co do samego egzaminu boje sie ze zawale na placu bo mnie nerwy zjedza :P


jesli egzzaminator zapyta cie sie czy jestes gotowy i powiesz tak a on powtorzy pytanie to 39482390849328 razy jeszcze raz wszystko srpawdz ;d glownie swiatla czy sa wlaczone ; D bo ja takiego faila mialem tylko ze sie potem skapnalem i wlaczylem

This post was edited by RooFtii on Aug 30 2010 02:48pm
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 30 2010 02:48pm
Quote (Promote @ 30 Aug 2010 22:46)
napewno sprawdzaja bo to jest element egzaminu :)



bardziej sie martwie o to ze mi bedzie noga dygac na sprzegle :)


nie no bez przesady zeby takiego czegos dostac to naprawde trzeba miec slabe nerwy
najgorsze jest to jak w stresie zapomnisz o jakims duperelu, a jak juz z placu wyjedziesz to jest juz latwo (no chyba ze nie umiesz jezdzic albo ci ktos wyjdzie na pasy, zajedzie droge...)

This post was edited by EustachyMotyka on Aug 30 2010 02:50pm
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Aug 30 2010 02:49pm
Quote (Promote @ 30 Aug 2010 22:46)
napewno sprawdzaja bo to jest element egzaminu :)



bardziej sie martwie o to ze mi bedzie noga dygac na sprzegle :)


O, nie wiedziałem. No dobra. To powodzenia pojutrze.
Banned
Posts: 6,746
Joined: Feb 10 2006
Gold: 0.00
Warn: 60%
Aug 30 2010 02:51pm
Quote (Promote @ 30 Aug 2010 22:44)
no wiec, w srode mam egzamin a jakos sie tym nie przejmuje, bardziej sie stresuje faktem ze przed egzaminem mam 2 godziny jazdy i zeby sie na nich nie spoznic
co do samego egzaminu boje sie ze zawale na placu bo mnie nerwy zjedza :P


Exposed :DDDDDDDDD
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Aug 30 2010 02:51pm
jakbym mial jeszcze raz zdawac to plac ez a potem wyjechal bym z placu i na pierwszych 100 metrach bym z rzyliard przepisow zlamal ; D
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Aug 30 2010 02:54pm
Quote (EustachyMotyka @ 30 Aug 2010 22:48)
nie no bez przesady zeby takiego czegos dostac to naprawde trzeba miec slabe nerwy
najgorsze jest to jak w stresie zapomnisz o jakims duperelu, a jak juz z placu wyjedziesz to jest juz latwo (no chyba ze nie umiesz jezdzic albo ci ktos wyjdzie na pasy, zajedzie droge...)


hmm, a jak to jest aktualnie z tymi zadaniami na egzaminie, co jest losowane a co jest stalym elementem oprocz luku i ruszania z recznego? :)

Quote (RooFtii @ 30 Aug 2010 22:51)
jakbym mial jeszcze raz zdawac to plac ez a potem wyjechal bym z placu i na pierwszych 100 metrach bym z rzyliard przepisow zlamal ; D


mowisz tak samo jak moi znajomi :D

This post was edited by Promote on Aug 30 2010 02:55pm
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Aug 30 2010 02:55pm
Quote (RooFtii @ Aug 30 2010 08:51pm)
jakbym mial jeszcze raz zdawac to plac ez a potem wyjechal bym z placu i na pierwszych 100 metrach bym z rzyliard przepisow zlamal ; D


Mi instuktor powiedział że mam się na egzamin zapisać bo na 100% zdam bo robię drobne błędy za które nikt mnie nie uwali .
To powiedziałem mu że nie ma chuja do póki nie zużyję godzin xD
Dalej się boję że mnie upierdolą , brat jeździł 27 minut i zdał a jeździ jak debil ...
I tak jeździł też L ....

Wiec może jest nadzieja.

Najpierw muszę testy porobić i nie robić błędów.
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Aug 30 2010 02:56pm
Quote (SMERF @ 30 Aug 2010 22:55)
Mi instuktor powiedział że mam się na egzamin zapisać bo na 100% zdam bo robię drobne błędy za które nikt mnie nie uwali .
To powiedziałem mu że nie ma chuja do póki nie zużyję godzin xD
Dalej się boję że mnie upierdolą , brat jeździł 27 minut i zdał a jeździ jak debil ...
I tak jeździł też L ....

Wiec może jest nadzieja.

Najpierw muszę testy porobić i nie robić błędów.


no ja pamietam jak w ostre zakrety wchodzilem na poczatku nauki ( redukujac na 2 i hamujac przed ) a pod koniec jak ich pokonywalem z 50 na budziku i bulwers instruktora ze to nie jest nfs :P

e: w sumie sie nie dziwie bo chlopa na drzwi spychalo :P

This post was edited by Promote on Aug 30 2010 02:57pm
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 30 2010 02:56pm
Quote (Promote @ 30 Aug 2010 22:54)
hmm, a jak to jest aktualnie z tymi zadaniami na egzaminie, co jest losowane a co jest stalym elementem oprocz luku i ruszania z recznego? :)


na placu juz nic nie masz
jak wyjedziesz to masz parkowanie, zawracanie i taka akcja ze instruktor np każe ci sie rozpedzic do 50 i zahamować przed wcześniej określonym punktem (zazwyczaj jest to znak)
reszty juz nie pamietam

This post was edited by EustachyMotyka on Aug 30 2010 02:57pm
Go Back To Polska Topic List
Prev12627282930125Next
Add Reply New Topic New Poll