Quote (RoGh @ Aug 27 2010 12:37pm)
To nawet nie jest kwestia tego, ze zle Lechowi zycze, ciesze sie, ze awansowal do LE. Dla Polski plynie z tego oczywista korzysc, moze jakies punkty do rankingu UEFA zdobeda.
Dla kibicow plyna takie korzysci, ze bedzie mozna zobaczyc polska druzyne w starciu z dobrymi klubami europejskimi ( dlatego chce Juve i Man City ).
Minus jest dla mnie taki, ze Lech dostanie za to troche grosza, ale plus taki, ze nie bedzie mogl sie skupic wylacznie na lidze i moze te moje ( poki co jeszcze ) kaleki z Łazienkowskiej wywalcza majstra.
Juventus chce sprzedać większość zawodników, tradycje ma, ale to nie ten sam klub co kilka lat temu.