d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev126272829305001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Aug 27 2010 05:28am
Juve z Manchesterem City w grupie, tam chce Lecha!
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 71,930.00
Aug 27 2010 05:31am
Quote (RoGh @ 27 Aug 2010 13:28)
Juve z Manchesterem City w grupie, tam chce Lecha!


Również modlę się aby Lech tam wylądował :) Za chwilkę zobaczymy

This post was edited by Dami on Aug 27 2010 05:36am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 27 2010 05:34am
Quote (SleepNowInThe Fire @ 27 Aug 2010 13:01)

Mino Raiola powiedział, że Zlatan ma 24h na podjęcie decyzji


Szczerze mowiac, to mam nadzieje, ze Ibra zostanie... szkoda sprzedawac tak dobrego zawodnika, a IMO w tym sezonie pokazalby klase
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Aug 27 2010 05:37am
To nawet nie jest kwestia tego, ze zle Lechowi zycze, ciesze sie, ze awansowal do LE. Dla Polski plynie z tego oczywista korzysc, moze jakies punkty do rankingu UEFA zdobeda.
Dla kibicow plyna takie korzysci, ze bedzie mozna zobaczyc polska druzyne w starciu z dobrymi klubami europejskimi ( dlatego chce Juve i Man City ).
Minus jest dla mnie taki, ze Lech dostanie za to troche grosza, ale plus taki, ze nie bedzie mogl sie skupic wylacznie na lidze i moze te moje ( poki co jeszcze ) kaleki z Łazienkowskiej wywalcza majstra.
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Aug 27 2010 05:39am
Quote (RoGh @ Aug 27 2010 12:37pm)
To nawet nie jest kwestia tego, ze zle Lechowi zycze, ciesze sie, ze awansowal do LE. Dla Polski plynie z tego oczywista korzysc, moze jakies punkty do rankingu UEFA zdobeda.
Dla kibicow plyna takie korzysci, ze bedzie mozna zobaczyc polska druzyne w starciu z dobrymi klubami europejskimi ( dlatego chce Juve i Man City ).
Minus jest dla mnie taki, ze Lech dostanie za to troche grosza, ale plus taki, ze nie bedzie mogl sie skupic wylacznie na lidze i moze te moje ( poki co jeszcze ) kaleki z Łazienkowskiej wywalcza majstra.


Juventus chce sprzedać większość zawodników, tradycje ma, ale to nie ten sam klub co kilka lat temu.
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Aug 27 2010 05:40am
Niech sprzedaja, trzeba oczyscic ten klub po zenadzie, ktora pokazali w zeszlym sezonie.
e: Poza tym to nadal Juve, a jezeli przyjada do Polski, to na pewno wspierac ich pojedzie takze grupka z Legii.

This post was edited by RoGh on Aug 27 2010 05:40am
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 71,930.00
Aug 27 2010 05:44am
Lech z Juve i City !!!!
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 27 2010 05:45am
Juventus Turyn (Włochy)
Manchester City (Anglia)
Salzburg (Austria)
Lech Poznań (Polska)

;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Aug 27 2010 05:45am
omg :D przejebane
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Aug 27 2010 05:45am
Udało się.
Go Back To Polska Topic List
Prev126272829305001Next
Closed New Topic New Poll