d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev12627282930476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2010 01:09pm
Quote (Patryk1991 @ Jun 30 2010 09:08pm)
tak ja codziennie bede do 8-9 rano polskiego czasu  :lol:


Masz zmienne IP? :ph34r:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 30 2010 01:10pm
nie a na co :P ?
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2010 01:10pm
Quote (Patryk1991 @ Jun 30 2010 09:10pm)
nie a na co :P ?


A szkoda :P No bo przydaloby sie klikac budynki i wyspac tez :D
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 30 2010 01:11pm
komandosa wykup :P
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2010 01:14pm
Quote (Patryk1991 @ Jun 30 2010 09:11pm)
komandosa wykup :P


O, co to to nie :evil:
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,476.00
Jun 30 2010 01:15pm
patrze ze w tym nowym fejsie jakaƛ dziwna bania z kolonizacja jest
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2010 01:16pm
Chyba nasz sojusz dominuje :D
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jun 30 2010 01:29pm
Quote (Grigo @ Jun 30 2010 07:16pm)
Chyba nasz sojusz dominuje :D


chyba jednak HYDRA dominuje
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2010 01:40pm
Quote (sonGokuSsj4 @ Jun 30 2010 09:29pm)
chyba jednak HYDRA dominuje


Mnie w podgladzie galktyki pokazuje, ze jestesmy na 1 miejscu :O A w statystykach nie klasyfikuje sojuszy...
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jun 30 2010 01:41pm
Quote (Grigo @ Jun 30 2010 07:40pm)
Mnie w podgladzie galktyki pokazuje, ze jestesmy na 1 miejscu :O A w statystykach nie klasyfikuje sojuszy...


dodajcie mnie !
Go Back To Polska Topic List
Prev12627282930476Next
Add Reply New Topic New Poll