d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdjęcia Użytkowników - Temat Oficjalny
Prev1262728293047Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Jun 2 2010 02:14pm
Member
Posts: 13,421
Joined: Jul 15 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 2 2010 02:15pm
Quote (czester666 @ Jun 2 2010 08:14pm)
http://img519.imageshack.us/img519/429/mojezdjciax085.jpg


to chyba prowokacja
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jun 2 2010 02:18pm
od groma tu zdjec losowych uzytkownikow, poki co nie wklejam swojego :(
Member
Posts: 6,692
Joined: Jan 27 2006
Gold: 0.65
Warn: 90%
Jun 2 2010 03:34pm
ok, ze względu na to, że tak narzekacie mi w pmach i na gg daję swoje foto. miałem tylko takie aka na elegancko.

Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Jun 2 2010 03:37pm
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jun 2 2010 03:38pm
Quote (Feye @ 2 Jun 2010 23:37)
http://www.indiastudychannel.com/pictures/gallery/siva1431__funny%20boy.jpg


hihihi to ja przecie
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Jun 2 2010 03:38pm
Quote (lszcz @ 2 Jun 2010 21:38)
hihihi to ja przecie


karteczka z nickiem or didn't happen :rolleyes:
Member
Posts: 2,510
Joined: Sep 14 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 2 2010 03:39pm
Quote (TDI @ Jun 2 2010 05:44pm)
to z heyah logitech cybersports nie chwalac sie.


przypadlo mi tam 2 miejsce : (
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jun 2 2010 03:41pm
Quote (shiroarutsuru @ Jun 2 2010 11:39pm)
przypadlo mi tam 2 miejsce : (


w jaką grę?
Member
Posts: 2,510
Joined: Sep 14 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 2 2010 03:42pm
Quote (myl0rd @ Jun 2 2010 09:41pm)
w jaką grę?


diablo 2, w funzonie
Go Back To Polska Topic List
Prev1262728293047Next
Closed New Topic New Poll