d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009
Prev1262728293043Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 5,433
Joined: Apr 10 2009
Gold: 0.00
Dec 28 2009 11:45am
Quote (Siematoja @ Dec 28 2009 07:44pm)
Hmmmm

Sam nie wiem na kogo głos oddać :/


Tyle godnych kandydatów.... kogo polecacie :o ?


głosuj na luckk trz trz trz aka ja aka puczman aka anwil
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Dec 28 2009 11:45am
Quote (Siematoja @ 28 Dec 2009 19:44)
Hmmmm

Sam nie wiem na kogo głos oddać :/


Tyle godnych kandydatów.... kogo polecacie :o ?


twoj kolega gracz trzy tez jest epicki, ale z oczywistych wzgledow nie ma szans w ankiecie
Member
Posts: 4,695
Joined: Sep 6 2009
Gold: 4.10
Warn: 90%
Dec 28 2009 11:45am
+1 taq
Banned
Posts: 7,781
Joined: Dec 26 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Dec 28 2009 11:45am
Quote (dredziarak @ Dec 28 2009 06:44pm)
Mysz15 

35.59%  (42 głosów)


mysz15 pewnikiem zgarnie macieya z szamponem w dupie.
hm
Banned
Posts: 4,216
Joined: Jul 23 2009
Gold: 3.00
Warn: 30%
Dec 28 2009 11:45am
Quote (BjNsux @ Dec 28 2009 06:52pm)
Stało się. Tak samo jak w roku poprzednim, nadszedł czas, by napiętnować głupotę najwybitniejszych przedstawicieli tego jakże szacownego forum. Dziś w półfinale w szranki staje 9 osób, które będą walczyć o trzy miejsca w Finale Finałów, który rozpocznie się wieczorem 30 grudnia, a zwycięzce wyłoni już w nowym roku. Przypominamy tez, ze samo znalezienie się niżej wymienionych userów w ankiecie jest jak wielki murzyński penis wchodzący w odbyt nominowanego, a glosowanie jest tylko wybraniem, kto dostanie największe prącie do zabawy. Przedstawiamy userów w kolejności alfabetycznej

1. ANWIL - o ile mnie pamięć nie myli, walczył juz o główna nagrodę w zeszłym roku; milion multi z kretyńskimi nazwami, tępota tak porażająca, ze bywał demaskowany zanim napisał jakiegokolwiek posta. Niebagatelna aparycja oblecha połączona z umysłem ośmiolatka dala niesamowicie efektowny twór. Niejednokrotnie bawił nas swoimi opowiadaniami o przebytej chorobie, treningach karate i o tym, ze jego ukochana rudowłosa dziewczyna ma go za kretyna. W sumie nie ma co się dziwić

2. DRUMANDBASE - uczestnik wszystkich mozliwych ankiet na pleba tygodnia/miesiaca, zwyciezca prawyborow na pleba roku. Zaslynal z nieśmiesznych dram robionych na sile i robienia z siebie idioty ku uciesze gawiedzi, dla tego usera internet to BARDZO srs bsns.




3. Killah-pl - objawienie ostatnich miesiecy. Na pozor - przecietny user, jednak pod zardzewiala maska wiejskiego idioty kryje sie prawdziwy talent. Raczyl nas swoimi tematami pokroju 'jechalem 170 w zabudowanym, ale hamulce nie dzialaly i wpadlem w poslizg, prawie jakies dziecko przejechalem' i czul sie dzieki temu dumny. Z mojej strony zaluje tylko, ze nie wpierdolil sie w jakies drzewo, przynajmniej swiat mialby z tego jakis pozytek

4. Lucek333 - koneser piwa miodowego KOREB, kebabów i lodów. postać dotknięta poważnym dysmózgowiem objawiającym się w postaci mitomanii. W efekcie dzialan kilku osob, ktore w pore dostrzegly jego destrukcyjny wplyw na forum, szybko zlapal odpowiednia ilosc procentow i bana na multi. Dzis juz troche zapomniany, jednak TAKI kretynizm nigdy nie uchodzi plazem



5. Maxi_king - by go opisac, nie potrzeba wielkich slow. Dodalibysmy jeszcze zdjecia, ale 'gora' zabronila, tak wiec w obawie przed przedwczesnym lockiem tego nie robimy; pamietajcie tez, ze zawsze istnieje drugi obieg - jezeli nie mieliscie tej watpliwej przyjemnosci ogladania zdjec sfrustrowanego pietnastolatka, pmy sa dobra droga ich zdobycia) Podobnie jak lucek, silne sklonnosci bajkopisarskie.

6. Monia89 - w tym momencie przezywam cos, co przytrafilo sie bohaterowi jednego z sonetow mickiewicza - tego nie mozna opisac slowami, to trzeba zobaczyc. Byc moze to dlatego, ze w internecie zbyt wielu tepych kurew nie ma, a kontakty miedzyludzkie poza internetem nie sa najmocnejsza strona autora. I choc ja sam jestem przeciwny wjazdom na starych, to jednak warto odnotowac fakt, ze ona sama chodzila do tej samej szkoly z wlasna matka. To boli.



7. Moro(n)123 - kolejna gwiazda ostatniego kwartalu, jego poczynania sa na tyle swieze, ze sami najlepiej pamietacie wszystkie jego występki, ktorych autorzy ankiety wcale nie musieli zauwazyc

http://i35.tinypic.com/67ts1i.jpg

8. mysz15- wydaje sie, ze jego miejsce w finalowej trojce jest pewniesze niz to, ze przejebiemy na euro. Zaczynal w polowie roku, byl rycerzem na bialym koniu walczacym o dobre imie moni. Tyle, ze internet to nie bajka, monia89 dziewica nie jest od - pi razy oko - 6 lat, wiec od poczatku byl skazany na porazke. Z uporem maniaka dazy do koncowej chwaly po wygranej w pleb-iscycie, chociaz w jego swiecie to on jest 'tym dobrym', a my jestesmy 'poprostu opuznieni'



9. Phockous aka murzyn - dokladnie tak, czarny kon ankiety, wlada angielskim tak dobrze, jak lech roch pawlak francuskim. Ma tak samo licznych przyjaciol, jak i wrogow; przez kolegow z rl nazywany zajaczkiem, ile razy ida z nim na panienki, to nie mogą nic poderwac. Wszyscy bylismy swiadkami poszukiwan wymarzonej pracy naszego bialego kolegi, jednak nie chcieli go nawet w zakladach miesnych. Nie mozna zapominac, ze pochodzi z sosnowca





Prawidlowosc przeprowadzania ankiety jest nadzorowana przez Niezależna Komisje Gier i Zakładów, a cala akcja ma patronat gildii #E-drama.
'Góra' wyraziła zgodę na temat, tak więc 'pleba i igrzysk'.

Całość tekstu opracowana przez Azur3'a i Maciocha.

Ps.
Nie gumiś, nie bierzesz udziału w ankiecie. Jesteś wrakiem człowieka, a twoje pajacowanie nie jest śmieszne.


a ja gdzie epickie kurwy?
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
Dec 28 2009 11:45am
Quote (zuozuo @ Dec 28 2009 06:45pm)
mysz15 pewnikiem zgarnie macieya z szamponem w dupie.
hm


;D
Member
Posts: 4,695
Joined: Sep 6 2009
Gold: 4.10
Warn: 90%
Dec 28 2009 11:46am
+2 ? :(
Banned
Posts: 7,781
Joined: Dec 26 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Dec 28 2009 11:46am
Quote (pan_telewizor @ Dec 28 2009 06:45pm)
twoj kolega gracz trzy tez jest epicki, ale z oczywistych wzgledow nie ma szans w ankiecie


gracz trzy przecież nie zasługuje na miano spierdoliny genetycznej :( bo co niby takiego zrobił?
Banned
Posts: 6,676
Joined: Oct 20 2009
Gold: 0.20
Warn: 20%
Dec 28 2009 11:46am
Quote (zuozuo @ Dec 28 2009 07:45pm)
mysz15 pewnikiem zgarnie macieya z szamponem w dupie.
hm


on nie tylko to mial w dupie :(

ale nie o tym ankieta....
Member
Posts: 5,433
Joined: Apr 10 2009
Gold: 0.00
Dec 28 2009 11:46am
Quote (Pan_Jezus @ Dec 28 2009 07:46pm)
+2 ? :(


jezusie sprw bym wygral :<
Go Back To Polska Topic List
Prev1262728293043Next
Closed New Topic New Poll