Do kwietnia lece na mase, pozniej rzezba.

Trzeba sie na lato dobrze wyciac.

Aktualnie popijam piwskiem twarog, doskonale polaczenie.

Quote (Bodziuu @ 11 Jan 2010 22:55)
hahahahah no jak lecieć na mase to w 100%

mi masy dosć 187/95

od lutego lece rzeźbe chyba że już cos pomyśle ;P
Teraz za wczesnie imo, przez zime mozna zlapac troche mięska.
This post was edited by zuz9 on Jan 11 2010 03:56pm