Quote (MRCN @ Dec 5 2009 09:01pm)
; DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ty to potrafisz w odpowiednim momencie wyciagnac asa z rekawa
dobra kurwa, nie takie ustawki na jsp były, bez filmiku to możecie sobie te opowieści miedzy bajki wrzucić.
Quote (bustersss @ Dec 5 2009 09:05pm)
Ok, jak chcecie filmik (wysylany na pm) to stawka wynosi 200fg od osoby - mozecie sobie wybrac moderatora przez ktorego bedzie szlo fg.
To nie fake.
;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nie, kurwa w ogóle, jeszcze fg chcecie wyżulić.
This post was edited by Maciey on Dec 5 2009 01:06pm