d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Walka Miesiaca! Katowice!
Prev1262728293071Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Dec 5 2009 01:04pm
Quote (kabas @ Dec 5 2009 07:04pm)
Wbijaj z swoimi gay kolegami z techno party!

33-300 Nowy Sącz

oś. Helena

Kiedy wbijesz? A btw. jeśli chcesz ustawka albo solówka


Z tego co wiem, to pchasz sie w gips ziomek.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 5 2009 01:04pm
Quote (Tata_Psycho @ Dec 5 2009 08:03pm)
kurwa juz nie pamiętasz jak na zlocie w katowicach chodziłeś za mną jak wierna suka bym dał ci do obciągania,a teraz zgrywasz sie Kakaszek ;/ ojoj typowe u gej mastera który tłumi w sobie swoje prawdziwe " ja ".
Przyznaj sie choć raz,że lubisz mą spermę.


Tata_Psycho posiada 4,460.00 FG
Ten użytkownik nie ma dostępu do FG

cry cuz locked :D
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Dec 5 2009 01:04pm
Quote (Tata_Psycho @ Dec 5 2009 08:03pm)
kurwa juz nie pamiętasz jak na zlocie w katowicach chodziłeś za mną jak wierna suka bym dał ci do obciągania,a teraz zgrywasz sie Kakaszek ;/ ojoj typowe u gej mastera który tłumi w sobie swoje prawdziwe " ja ".
Przyznaj sie choć raz,że lubisz mą spermę.

Wychodzi na to, że ty też jesteś gejem.
Member
Posts: 10,952
Joined: Nov 19 2006
Gold: 0.01
Dec 5 2009 01:04pm
Quote (Wrona @ Dec 5 2009 07:04pm)
wychodze


jak jednak ktos da jakis filmik prosze via pm

pozdrawiam


ta, na talerzu ci przyniose oczyfko <_<
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold: 0.41
Warn: 50%
Dec 5 2009 01:05pm
Quote (kabas @ Dec 5 2009 08:04pm)
Wbijaj z swoimi gay kolegami z techno party!

33-300 Nowy Sącz

oś. Helena

Kiedy wbijesz? A btw. jeśli chcesz ustawka albo solówka


wiem, ze helena - ruchalem ja
nowy sacz, niezla kurwa metropolia
daj dokladny adres + telefon na pm to sie spykniemy
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Dec 5 2009 01:05pm
Ok, jak chcecie filmik (wysylany na pm) to stawka wynosi 200fg od osoby - mozecie sobie wybrac moderatora przez ktorego bedzie szlo fg.

To nie fake.
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2009 01:05pm
nie lubie dawać osobistych informacji do geya :)

Quote (bustersss @ Dec 5 2009 08:05pm)
Ok, jak chcecie filmik (wysylany na pm) to stawka wynosi 200fg od osoby - mozecie sobie wybrac moderatora przez ktorego bedzie szlo fg.

To nie fake.


o kurwa pojebało xDDDDD

This post was edited by kabas on Dec 5 2009 01:06pm
Member
Posts: 22,686
Joined: Jan 12 2007
Gold: 1.48
Dec 5 2009 01:06pm
Quote (MRCN @ Dec 5 2009 09:01pm)
; DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ty to potrafisz w odpowiednim momencie wyciagnac asa z rekawa


dobra kurwa, nie takie ustawki na jsp były, bez filmiku to możecie sobie te opowieści miedzy bajki wrzucić.

Quote (bustersss @ Dec 5 2009 09:05pm)
Ok, jak chcecie filmik (wysylany na pm) to stawka wynosi 200fg od osoby - mozecie sobie wybrac moderatora przez ktorego bedzie szlo fg.

To nie fake.



;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nie, kurwa w ogóle, jeszcze fg chcecie wyżulić.

This post was edited by Maciey on Dec 5 2009 01:06pm
Banned
Posts: 12,142
Joined: Sep 4 2006
Gold: Locked
Warn: 40%
Dec 5 2009 01:06pm
Quote (l1pa @ 5 Dec 2009 20:04)
Tata_Psycho posiada 4,460.00 FG
Ten użytkownik nie ma dostępu do FG

cry cuz locked :D


za te piksele na których ci tak zalezy z tego co piszesz pewnie byś siadł do berła jak bym tylko pstryknął palcem
Banned
Posts: 3,427
Joined: Apr 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Dec 5 2009 01:06pm
Quote (bustersss @ Dec 5 2009 07:05pm)
Ok, jak chcecie filmik (wysylany na pm) to stawka wynosi 200fg od osoby - mozecie sobie wybrac moderatora przez ktorego bedzie szlo fg.

To nie fake.


busters zydowska kurwo. skad ja teraz wezme 200 fg -_-
Go Back To Polska Topic List
Prev1262728293071Next
Add Reply New Topic New Poll