Quote (NuterX @ Thu, 14 May 2009, 23:11)
nooo... teraz to i mnie rozjebales... co BYŚ zrobił? ja tez BYM sporo zrobil... wiec albo to zrob i sie pochwal, albo nie pisz glupot plz... Varg to debil i tyle.. sorry, ale zawiesil sie umyslowo majac pewnie jakies 18 lat i bedac pod wplywem "nastoletniej" fascynacji rogatym, niemial szans wyrosnac z tego... wiesz, jesli Twoim zdaniem opiniia Umrzyka jest chrzescijanska.. to sorry, ale idz podpal jakis kosciol/synagoge/meczet/inne, nabij na pal paru ksiezy/pastorow/rabinow/inne. Albo przestan wypisywac takie pierdoly.
Chyba nie dorosłeś do analizowania tekstu i nie wiesz co oznacza humanizm, bo tak byś zrozumiał, o co mi chodziło.
Varg jest Poganinem, a nie Satanistą.