d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciężkie Brzmienia - Temat Oficjalny > Metal/rock I Pochodne
Prev12627282930376Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 12,611
Joined: May 10 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
May 14 2009 03:06pm
Quote (NuterX @ Thu, 14 May 2009, 17:36)
Tak À propos Kazika:

http://www.youtube.com/watch?v=LJ56_QW3IAI

bezbledne wykonanie :)


Mistrzostwo świata.
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
May 14 2009 03:08pm
glenton moze to cie przekona :



Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
May 14 2009 03:11pm
Quote (GoT @ Thu, May 14 2009, 10:04pm)
Sam bym podpalił, co w tym złego. Ja widzę same plusy.
Zabijanie ludzi? Zależy kogo i za co. Nie radze się sugerować historyjkami z neta.

Jeśli twierdzisz, że nie jesteś chrześcijaninkiem, to się mylisz. Jesteś przesiąknięty jego humanizmem.


nooo... teraz to i mnie rozjebales... co BYŚ zrobił? ja tez BYM sporo zrobil... wiec albo to zrob i sie pochwal, albo nie pisz glupot plz... Varg to debil i tyle.. sorry, ale zawiesil sie umyslowo majac pewnie jakies 18 lat i bedac pod wplywem "nastoletniej" fascynacji rogatym, niemial szans wyrosnac z tego... wiesz, jesli Twoim zdaniem opiniia Umrzyka jest chrzescijanska.. to sorry, ale idz podpal jakis kosciol/synagoge/meczet/inne, nabij na pal paru ksiezy/pastorow/rabinow/inne. Albo przestan wypisywac takie pierdoly.

This post was edited by NuterX on May 14 2009 03:12pm
Member
Posts: 11,317
Joined: Apr 18 2006
Gold: 5,780.66
May 14 2009 03:16pm
Quote (NuterX @ Thu, 14 May 2009, 23:11)
nooo... teraz to i mnie rozjebales... co BYŚ zrobił? ja tez BYM sporo zrobil... wiec albo to zrob i sie pochwal, albo nie pisz glupot plz... Varg to debil i tyle.. sorry, ale zawiesil sie umyslowo majac pewnie jakies 18 lat i bedac pod wplywem "nastoletniej" fascynacji rogatym, niemial szans wyrosnac z tego... wiesz, jesli Twoim zdaniem opiniia Umrzyka jest chrzescijanska.. to sorry, ale idz podpal jakis kosciol/synagoge/meczet/inne, nabij na pal paru ksiezy/pastorow/rabinow/inne. Albo przestan wypisywac takie pierdoly.


Chyba nie dorosłeś do analizowania tekstu i nie wiesz co oznacza humanizm, bo tak byś zrozumiał, o co mi chodziło.
Varg jest Poganinem, a nie Satanistą.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
May 14 2009 03:18pm
Widzę, że czester się wypowiada. Rozmowa się ładnie kręci? Zaraz wpadnę. ;)
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
May 14 2009 03:19pm
Quote (Xasthur @ Thu, May 14 2009, 11:18pm)
Widzę, że czester się wypowiada. Rozmowa się ładnie kręci? Zaraz wpadnę. ;)


musiałem pokazać że black też znam i lubię czasami :P ale tylko depresyjny :P
Member
Posts: 9,855
Joined: Feb 26 2007
Gold: 3,330.00
May 14 2009 03:20pm
A może należy zacząć od zdefiniowania satanizmu?

Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
May 14 2009 03:21pm
Quote (czester666 @ Thu, 14 May 2009, 23:19)
musiałem pokazać że black też znam i lubię czasami :P ale tylko depresyjny :P

Nie Ciebie pytam. ^_^
Member
Posts: 11,317
Joined: Apr 18 2006
Gold: 5,780.66
May 14 2009 03:21pm
Quote (czester666 @ Thu, 14 May 2009, 23:19)
musiałem pokazać że black też znam i lubię czasami :P ale tylko depresyjny :P


To czego ty słuchasz, to jest żal. Zresztą tradycyjny BM i mp3 (last.fm) to się wyklucza.
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
May 14 2009 03:22pm
Quote (GoT @ Thu, May 14 2009, 10:16pm)
Chyba nie dorosłeś do analizowania tekstu i nie wiesz co oznacza humanizm, bo tak byś zrozumiał, o co mi chodziło.
Varg jest Poganinem, a nie Satanistą.


doskonale wiem o co Ci chodzi.. a "rogatym" napisalem celowo... jesli i Ty jestes poganinem to doskonale wiesz dlaczego. Ja Ci wytknołem Twoje podejscie bo zycia... bo jesli jego nie szanujesz.. to po jaka cholere jeszcze zyjesz?

eot
Go Back To Polska Topic List
Prev12627282930376Next
Add Reply New Topic New Poll