d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev1265266267268269Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 26 2026 03:25am
ja też wstałem o 7 akurat na Mszę Świętą się pomodlić B)
Member
Posts: 557
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 26 2026 03:25am
ja też wstałem o 7 akurat na Mszę Świętą się pomodlić B)


Módl się też na różańcu, jak ja ;)
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 26 2026 03:29am
Módl się też na różańcu, jak ja ;)


mój gdzies sie zapodzial jakis czas temu. musze isc do zakonnic kupic nowy a szkoda bo bylem przywiazany do tamtego :angry: niech Bóg mi wybaczy :cry:
Member
Posts: 557
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 26 2026 03:31am
mój gdzies sie zapodzial jakis czas temu. musze isc do zakonnic kupic nowy a szkoda bo bylem przywiazany do tamtego :angry: niech Bóg mi wybaczy :cry:


Musiał być naprawdę fajny. Ja mam aktualnie 2, jeden zwykły i jeden na kciuku mam, na palec jest, taki ring.
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 26 2026 03:34am
Musiał być naprawdę fajny. Ja mam aktualnie 2, jeden zwykły i jeden na kciuku mam, na palec jest, taki ring.


cieszę się że z nich korzystasz :hug: A Twoje rodzeństwo jest wierzące? bo mama wiem że bardzo
Member
Posts: 557
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 26 2026 03:35am
cieszę się że z nich korzystasz :hug: A Twoje rodzeństwo jest wierzące? bo mama wiem że bardzo


Chodzą co niedzielę do kościoła, w przeciwieństwie do mnie. Ja to tylko się modlę.
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 26 2026 03:38am
Chodzą co niedzielę do kościoła, w przeciwieństwie do mnie. Ja to tylko się modlę.


moja siostra ta co ze mną mieszka chodziła kiedyś ale nic nie rozumie o Biblii itp...strasznie tępa jest ogólnie jak mam być szczery w każdej kwestii xD może przejdz się kiedyś...zobaczysz może Ci się spodoba ;) ale ja nie jachowy namawiać nie będę :P
Member
Posts: 557
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 26 2026 03:45am
moja siostra ta co ze mną mieszka chodziła kiedyś ale nic nie rozumie o Biblii itp...strasznie tępa jest ogólnie jak mam być szczery w każdej kwestii xD może przejdz się kiedyś...zobaczysz może Ci się spodoba ;) ale ja nie jachowy namawiać nie będę :P


Chodziłem kiedyś do kościoła, praktycznie przez połowę swojego życia tak było. Teraz się tylko modlę i wolę, żeby tak zostało ;) Bóg nie wymaga od nas tego, żebyśmy do kościoła chodzili, a Jezusa nie mam w zwyczaju czcić. Maryja też nie była dla mnie nikim wybitnym, tak samo ci wszyscy święci mi koło chuja latają. Dla mnie liczy się tylko Bóg, którego osobiście wolę nazywać Stwórcą.
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Jun 26 2026 03:47am
Chodziłem kiedyś do kościoła, praktycznie przez połowę swojego życia tak było. Teraz się tylko modlę i wolę, żeby tak zostało ;) Bóg nie wymaga od nas tego, żebyśmy do kościoła chodzili, a Jezusa nie mam w zwyczaju czcić. Maryja też nie była dla mnie nikim wybitnym, tak samo ci wszyscy święci mi koło chuja latają. Dla mnie liczy się tylko Bóg, którego osobiście wolę nazywać Stwórcą.


Kościół to Nasza dusza i nie ma znaczenia gdzie się modlisz dlatego np Mszę Świętą w tv transmitują dla chorych i tych co nie mogą być . ale Maryję to Ty szanuj drogi kolego :angry: obrażasz moje uczucia religijne :(
Member
Posts: 557
Joined: Jun 23 2026
Gold: 0.00
Jun 26 2026 03:49am
Kościół to Nasza dusza i nie ma znaczenia gdzie się modlisz dlatego np Mszę Świętą w tv transmitują dla chorych i tych co nie mogą być . ale Maryję to Ty szanuj drogi kolego :angry: obrażasz moje uczucia religijne :(


Dusze mam w środku i pamiętaj, to dusza posiada ciało, nie ciało duszę. Nic nie obrażam, mówię co myślę :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1265266267268269Next
Add Reply New Topic New Poll