Quote (consciousness @ Dec 7 2016 11:24am)
Az włacze.
P.s. Zaraz skrecam i odpalam bonia.
nie wiem czy ci sie spodoba, w koncu kazdy ma inne gusta, ale mi ostatnio wpadlo w ucho :~) ja po temacik pewnie bede musial czekac do 16, az ziomek robote skonczy
