Quote (Alyx @ Nov 12 2012 02:59pm)
Na ilu mp gracie, że wam tak leci. Dzięki uprzejmości Myra mam 60k dmg monkiem i latam sobie po pare godzin dziennie mf w 3 akcie , i jak na razie wypadły mi tylko strong arm bracery i cindercoat słaby

Ja latam mp 2, czasami też na mp 3. Jak zależy mi na kluczach, to wyższy mp ofc.
Quote (kaaba @ Nov 12 2012 03:04pm)
Kamien Jordana dla Wd znalazlem.

cg!
This post was edited by 2007 on Nov 12 2012 07:04am