d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev1264026412642264326442670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Nov 12 2012 07:03am
Quote (Alyx @ Nov 12 2012 02:59pm)
Na ilu mp gracie, że wam tak leci. Dzięki uprzejmości Myra mam 60k dmg monkiem i latam sobie po pare godzin dziennie mf w 3 akcie , i jak na razie wypadły mi tylko strong arm bracery i cindercoat słaby :p


Ja latam mp 2, czasami też na mp 3. Jak zależy mi na kluczach, to wyższy mp ofc.

Quote (kaaba @ Nov 12 2012 03:04pm)
Kamien Jordana dla Wd znalazlem. :)


cg! :thumbsup:

This post was edited by 2007 on Nov 12 2012 07:04am
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 12 2012 07:04am
Kamien Jordana dla Wd znalazlem. :)


E/ Niesetety crap.

This post was edited by kaaba on Nov 12 2012 07:06am
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Nov 12 2012 07:04am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 12 Nov 2012 14:02)
a to rare/legendary musi miec ilvl 63 zeby byl jakis imba ? jak to jest z tym ilvl ?


o legendary mi chodzi chociaz moga byc dobre niektore z nizszym ilvl np. echoing fury no i bizuteria ;p legendary podnosze wszystkie i rare ringi/amu a reszte itemow tylko ilvl 63
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Nov 12 2012 07:06am
Quote (Cannabisek @ Nov 12 2012 03:04pm)
o legendary mi chodzi chociaz moga byc dobre niektore z nizszym ilvl np. echoing fury no i bizuteria ;p legendary podnosze wszystkie i rare ringi/amu a reszte itemow tylko ilvl 63


ilvl 62 rare tez może sie trafić coś zajebistego ;]
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Nov 12 2012 07:08am
Quote (Cannabisek @ 12 Nov 2012 15:04)
o legendary mi chodzi chociaz moga byc dobre niektore z nizszym ilvl np. echoing fury no i bizuteria ;p legendary podnosze wszystkie i rare ringi/amu a reszte itemow tylko ilvl 63

Quote (szefunio @ 12 Nov 2012 15:06)
ilvl 62 rare tez może sie trafić coś zajebistego ;]

Sprzedałem gacie 60 ilvl za 35 baniek.
Dziękuję dobranoc.
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Nov 12 2012 07:08am
Quote (szefunio @ 12 Nov 2012 14:06)
ilvl 62 rare tez może sie trafić coś zajebistego ;]


wiem ale i tak nie biore bo za duzo tego
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Nov 12 2012 07:11am
Quote (Cannabisek @ 12 Nov 2012 14:08)
wiem ale i tak nie biore bo za duzo tego


No dla bota pewnie za duzo ale dla zwyklego gracza ?
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Nov 12 2012 07:16am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 12 Nov 2012 14:11)
No dla bota pewnie za duzo ale dla zwyklego gracza ?


nie chce mi sie identyfikowac tyle B)
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Nov 12 2012 07:17am
Quote (Cannabisek @ Nov 12 2012 02:16pm)
nie chce mi sie identyfikowac tyle B)


przynoś mi B)
Member
Posts: 9,016
Joined: Oct 17 2005
Gold: 8,492.50
Nov 12 2012 07:21am
ja mam barba na 40 i monka na 81 (mf capped na 5 stackach) mam na mp4 czasami po 4 legendy a zazwyczaj w jednym 30 minutowym runie 2 legendy, barbem za to gram całą noc ( :) ) i czasami po 8h 2 legendy, dzisiaj spodnie inny 100 dex 80 int i vile wardy int vit a tak to nic ;/

This post was edited by MaD_SHaDow on Nov 12 2012 07:21am
Go Back To Polska Topic List
Prev1264026412642264326442670Next
Closed New Topic New Poll