Quote (myr00n @ Nov 12 2012 02:48pm)
Loleks, padl mi pasek ilvl 63 dla barba i pomyslalem "co za guwno, moglby pasc ilvl 63 normalny" , 2 minuty pozniej jest unid witching hour

Grats, jakie staty? Ja za tamtego dostałem 120m tylko... ;/
Quote (szefunio @ Nov 12 2012 02:54pm)
tylko ? to popatrz co sie dzieje na ah ... najtańsza wiedzma już jest po 25 mln o ile nie mniej ..
To nie była najtańsza wiedźma.

200str/150int/8as/49cd to dość dobre rolle i ludzie, zapewniali mnie, że taki belt -
minimum 150m.. Niestety po 3 dniach od wystawienia, moja cierpliwość się skończyła i belt poszedł właśnie za 120m.
This post was edited by 2007 on Nov 12 2012 06:57am