d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev1263926402641264226432670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 12 2012 06:48am
Loleks, padl mi pasek ilvl 63 dla barba i pomyslalem "co za guwno, moglby pasc ilvl 63 normalny" , 2 minuty pozniej jest unid witching hour :D
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 12 2012 06:50am
Quote (myr00n @ 12 Nov 2012 14:48)
Loleks, padl mi pasek ilvl 63 dla barba i pomyslalem "co za guwno, moglby pasc ilvl 63 normalny" , 2 minuty pozniej jest unid witching hour :D


Mi wlasnie padl tyrael 182 dex / 82 vita / 76 all res / 6% dmg to demons / 12% ms / 3% dmg against, mam nadzieje, ze cos z tego bedzie. Za witching hour ktorego sobie wyplakalem w poprzednim poscie karny kutas.

This post was edited by markov on Nov 12 2012 06:50am
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Nov 12 2012 06:50am
Quote (myr00n @ 12 Nov 2012 13:48)
Loleks, padl mi pasek ilvl 63 dla barba i pomyslalem "co za guwno, moglby pasc ilvl 63 normalny" , 2 minuty pozniej jest unid witching hour :D


mi same gowna leca :angry: cyba padlo 6 czy 7 legendarow i zaden nie jest ilvl 63 :(
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 12 2012 06:50am
GG
Member
Posts: 25,227
Joined: Sep 24 2005
Gold: 13,075.51
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Nov 12 2012 06:51am
Quote (myr00n @ Nov 12 2012 02:48pm)
Loleks, padl mi pasek ilvl 63 dla barba i pomyslalem "co za guwno, moglby pasc ilvl 63 normalny" , 2 minuty pozniej jest unid witching hour :D


Grats, jakie staty? Ja za tamtego dostałem 120m tylko... ;/

Quote (szefunio @ Nov 12 2012 02:54pm)
tylko ? to popatrz co sie dzieje na ah ... najtańsza wiedzma już jest po 25 mln o ile nie mniej ..


To nie była najtańsza wiedźma. :) 200str/150int/8as/49cd to dość dobre rolle i ludzie, zapewniali mnie, że taki belt - minimum 150m.. Niestety po 3 dniach od wystawienia, moja cierpliwość się skończyła i belt poszedł właśnie za 120m.

This post was edited by 2007 on Nov 12 2012 06:57am
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Nov 12 2012 06:54am
Quote (2007 @ Nov 12 2012 02:51pm)
Grats, jakie staty? Ja za tamtego dostałem 120m tylko... ;/


tylko ? to popatrz co sie dzieje na ah ... najtańsza wiedzma już jest po 25 mln o ile nie mniej ..
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 12 2012 06:54am
Quote (2007 @ 12 Nov 2012 13:51)
Grats, jakie staty? Ja za tamtego dostałem 120m tylko... ;/


100 dex 42 poison res 8 as i 42 crit dmg. Dla poison monka calkiem znosny. Oprocz tego z takich gorszych randomow +7k heala od globcow.
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Nov 12 2012 06:59am
Na ilu mp gracie, że wam tak leci. Dzięki uprzejmości Myra mam 60k dmg monkiem i latam sobie po pare godzin dziennie mf w 3 akcie , i jak na razie wypadły mi tylko strong arm bracery i cindercoat słaby :p

This post was edited by Alyx on Nov 12 2012 07:00am
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Nov 12 2012 07:02am
Quote (Cannabisek @ 12 Nov 2012 13:50)
mi same gowna leca :angry: cyba padlo 6 czy 7 legendarow i zaden nie jest ilvl 63 :(


a to rare/legendary musi miec ilvl 63 zeby byl jakis imba ? jak to jest z tym ilvl ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1263926402641264226432670Next
Closed New Topic New Poll