d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev1263826392640264126422670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 12 2012 04:21am
Quote (groom @ Nov 12 2012 12:20pm)
Bez podatku mozesz zarobic 3k/rok co nie zmienia faktu, ze z kazdego dochodu musisz sie rozliczyc. Informacje o tym jak wypelnic pit polecam szukasz w skarbowce a nie na forum z pseudo prawnikami po psychologii.


Ja jestem tylko ciekaw czy beda sie dopierdalac do $$ z diablo.
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Nov 12 2012 04:23am
Quote (Unsatiable @ 12 Nov 2012 11:21)
Ja jestem tylko ciekaw czy beda sie dopierdalac do $$ z diablo.


Nie beda. No chyba, ze zarobisz z 10-20k.
Member
Posts: 3,257
Joined: Dec 18 2010
Gold: 0.50
Warn: 10%
Nov 12 2012 04:29am
Quote (miton84 @ Nov 12 2012 09:56am)


:rofl:
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Nov 12 2012 04:42am
Quote (groom @ 12 Nov 2012 11:20)
Bez podatku mozesz zarobic 3k/rok co nie zmienia faktu, ze z kazdego dochodu musisz sie rozliczyc. Informacje o tym jak wypelnic pit polecam szukasz w skarbowce a nie na forum z pseudo prawnikami po psychologii.


Ja to bym w ogole olal ten temat i sie nie bawil w rozliczanie z tymi zlodziejami. Nigdy pitu nie wypelnialem a mam 22 lata
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 12 2012 04:50am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 12 Nov 2012 12:42)
Ja to bym w ogole olal ten temat i sie nie bawil w rozliczanie z tymi zlodziejami. Nigdy pitu nie wypelnialem a mam 22 lata


Tu akurat ty straciles, bo przeciez pracujac na umowe zlecenie/dzielo 3.1k> dostalbys zwrot, zawsze to kilkaset pln.
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Nov 12 2012 05:51am
Quote (markov @ 12 Nov 2012 11:50)
Tu akurat ty straciles, bo przeciez pracujac na umowe zlecenie/dzielo 3.1k> dostalbys zwrot, zawsze to kilkaset pln.


Nic nie stracilem. Nie zapominaj, ze najpierw ten podatek musze zaplacic zeby odzyskac jego czesc.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 12 2012 05:55am
Quote (groom @ 12 Nov 2012 11:23)
Nie beda. No chyba, ze zarobisz z 10-20k.


:(
Quote (Unsatiable @ 12 Nov 2012 10:23)
W 2 godziny vile wardy 234 int 73 vit, lacuni 3x dex 7x vit 34 cold res 3.5cc, pare crapow, ale ogolnie dobrze sie zaczal ten dzien.

Jak dziala stabilnie to wez daj donuta, sam nigdy nie kupie tenczo orba :(

This post was edited by myr00n on Nov 12 2012 05:59am
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 12 2012 05:56am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 12 Nov 2012 13:51)
Nic nie stracilem. Nie zapominaj, ze najpierw ten podatek musze zaplacic zeby odzyskac jego czesc.


Placi twoj pracodawca, dlatego mowie, ze pracujac na umowe zlecenie/dzielo. Skoro nie pracowales w ten sposob, to nie miales z czego sie rozliczyc, za ciaglosc sprzedazy roznych rzeczy tak nie scigaja jak za to, bo pracodawca ma pelne gacie i sam Ci wysyla wypelniony pit na koniec roku.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/markov-2390/hero/203735 co pierwsze do wymiany, witching hour moglby wypasc, bo to kilkanascie k dmg do przodu.

Quote (myr00n @ 12 Nov 2012 14:03)
Spodenki zmien koniecznie, powinienes stosunkowo tanio znalezc lepsze - szukaj w okolicach 80 int/120 vita/65+@ i 2 sockety.
Mojo - ja wczoraj kupilem thing of the deep z 360 czy 370 top dmg za 4 miliony, bo mialo 20 mf, z vita powinno byc w +/- podobnej cenie, calkiem niezly boost do dpsu, mi podnioslo o 3k a mialem 340 dmg na mojo.
Butki zunimassy z 8%, sa dosc tanie teraz, kolo 4 mil, czesto z jakims przydatnym modem.
Poszukaj tez broni - czasami bron z ~150 int, socketem i ls z dpsem kolo 950 bedzie tania, a da Ci duzy przyrost boostu w porownaniu do manajumy, wiem bo sprawdzalem na swoim WD :)


Dzieki sliczne.

This post was edited by markov on Nov 12 2012 06:07am
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 12 2012 06:01am
Quote (myr00n @ Nov 12 2012 01:55pm)
:(
Jak dziala stabilnie to wez daj donuta, sam nigdy nie kupie tenczo orba :(


czemu golduw nie sprzedasz
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 12 2012 06:03am
Quote (markov @ 12 Nov 2012 12:56)
Placi twoj pracodawca, dlatego mowie, ze pracujac na umowe zlecenie/dzielo. Skoro nie pracowales w ten sposob, to nie miales z czego sie rozliczyc, za ciaglosc sprzedazy roznych rzeczy tak nie scigaja jak za to, bo pracodawca ma pelne gacie i sam Ci wysyla wypelniony pit na koniec roku.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/markov-2390/hero/203735 co pierwsze do wymiany, witching hour moglby wypasc, bo to kilkanascie k dmg do przodu.


Spodenki zmien koniecznie, powinienes stosunkowo tanio znalezc lepsze - szukaj w okolicach 80 int/120 vita/65+@ i 2 sockety.
Mojo - ja wczoraj kupilem thing of the deep z 360 czy 370 top dmg za 4 miliony, bo mialo 20 mf, z vita powinno byc w +/- podobnej cenie, calkiem niezly boost do dpsu, mi podnioslo o 3k a mialem 340 dmg na mojo.
Butki zunimassy z 8%, sa dosc tanie teraz, kolo 4 mil, czesto z jakims przydatnym modem.
Poszukaj tez broni - czasami bron z ~150 int, socketem i ls z dpsem kolo 950 bedzie tania, a da Ci duzy boost w porownaniu do manajumy, wiem bo sprawdzalem na swoim WD :)

This post was edited by myr00n on Nov 12 2012 06:18am
Go Back To Polska Topic List
Prev1263826392640264126422670Next
Closed New Topic New Poll