d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev1263726382639264026412670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Nov 12 2012 02:28am
Quote (Krul_Zmywaka @ 12 Nov 2012 09:16)
jebaj az padnie jakikolwiek legendar - od razu sie chce grac


Do momentu az wejdzie na ah i zobaczy, ze ten legendary jest warty tyle co 4 potiony.
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Nov 12 2012 02:30am
Quote (Krul_Zmywaka @ Nov 12 2012 10:16am)
jebaj az padnie jakikolwiek legendar - od razu sie chce grac


dobre XD dzięki
Member
Posts: 2,398
Joined: Apr 3 2012
Gold: 0.05
Nov 12 2012 02:43am
Quote (groom @ Nov 12 2012 10:28am)
Do momentu az wejdzie na ah i zobaczy, ze ten legendary jest warty tyle co 4 potiony.


enyłej ten brazowy kolor i poswiata motywuja
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Nov 12 2012 02:55am
jak to jest z podatkiem dochodowym? do jakiej kwoty jest sie zwolnionym z podatku i co trzeba zrobic po przekroczeniu?

Quote (miton84 @ 12 Nov 2012 10:56)


teraz pasuje?

This post was edited by Invocation on Nov 12 2012 03:05am
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 12 2012 02:56am
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 12 2012 03:23am
W 2 godziny vile wardy 234 int 73 vit, lacuni 3x dex 7x vit 34 cold res 3.5cc, pare crapow, ale ogolnie dobrze sie zaczal ten dzien.
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Nov 12 2012 03:25am
Quote (Unsatiable @ 12 Nov 2012 10:23)
W 2 godziny vile wardy 234 int 73 vit, lacuni 3x dex 7x vit 34 cold res 3.5cc, pare crapow, ale ogolnie dobrze sie zaczal ten dzien.


a ja w 1h belt 60lvl i 2h sword 59lvl -_-

This post was edited by Cannabisek on Nov 12 2012 03:25am
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 12 2012 04:03am
chcialem wystawic te lacuni za 10m, a wystawilem za 1m :P fail
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Nov 12 2012 04:05am
gloves ik 270str 68@ 9,5cc wpadly

Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Nov 12 2012 04:20am
Quote (Invocation @ 12 Nov 2012 09:55)
jak to jest z podatkiem dochodowym? do jakiej kwoty jest sie zwolnionym z podatku i co trzeba zrobic po przekroczeniu?



teraz pasuje?


Bez podatku mozesz zarobic 3k/rok co nie zmienia faktu, ze z kazdego dochodu musisz sie rozliczyc. Informacje o tym jak wypelnic pit polecam szukasz w skarbowce a nie na forum z pseudo prawnikami po psychologii.
Go Back To Polska Topic List
Prev1263726382639264026412670Next
Closed New Topic New Poll