d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev1263626372638263926402670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Nov 11 2012 06:40pm
Kto mi sprzeda 200 fg za 3.5 banki ?
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 12 2012 12:07am
Quote (Lebcio @ Nov 12 2012 02:32am)
29-54 dmg
152 dex
62 crit dmg
10 crit chance

need 150kk , pmme
amu ofc


dream on
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 12 2012 12:10am
Quote (myr00n @ Nov 12 2012 01:40am)
Wez daj donuta na rainbow orba :/


To powiedz dlaczego mi gra crashuje po paru godzinach gry. Wczesniej normalnie moglem pykac po 12 godzin, a teraz gram i nagle crash.
if you know what i mean
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 12 2012 12:43am
Quote (Unsatiable @ 12 Nov 2012 06:10)
To powiedz dlaczego mi gra crashuje po paru godzinach gry. Wczesniej normalnie moglem pykac po 12 godzin, a teraz gram i nagle crash.
if you know what i mean
Ogarnij po jakim momecnie.



ice climbersy wpadlo 230 inta ale bez vita.

Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 12 2012 12:56am
czesc
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Nov 12 2012 12:59am
nic ciekawego przez noc nie droplo :(
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Nov 12 2012 01:40am
Co mam zrobić? Pomożcie!
Grałem w Diablo 3 od daty premiery non stop i pod koniec sierpnia się wypaliłem.
Mentalnie mam ochotę dalej napierdalać ale jak się loguję to po zabiciu dwóch mobów wyłączam z nudów :(

WHAT TO DO?
Member
Posts: 2,114
Joined: Jul 29 2009
Gold: 2.00
Nov 12 2012 02:08am
Quote (Carax @ Nov 12 2012 09:40am)
Co mam zrobić? Pomożcie!
Grałem w Diablo 3 od daty premiery non stop i pod koniec sierpnia się wypaliłem.
Mentalnie mam ochotę dalej napierdalać ale jak się loguję to po zabiciu dwóch mobów wyłączam z nudów :(

WHAT TO DO?


też tak mam. poleveluj alta albo pograj w coś innego pare dni, chęci wracają ;)
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 12 2012 02:09am
Quote (Carax @ 12 Nov 2012 08:40)
Co mam zrobić? Pomożcie!
Grałem w Diablo 3 od daty premiery non stop i pod koniec sierpnia się wypaliłem.
Mentalnie mam ochotę dalej napierdalać ale jak się loguję to po zabiciu dwóch mobów wyłączam z nudów :(

WHAT TO DO?


Usuń grę i nie postuj w tym temacie.
Member
Posts: 2,398
Joined: Apr 3 2012
Gold: 0.05
Nov 12 2012 02:16am
Quote (Carax @ Nov 12 2012 09:40am)
Co mam zrobić? Pomożcie!
Grałem w Diablo 3 od daty premiery non stop i pod koniec sierpnia się wypaliłem.
Mentalnie mam ochotę dalej napierdalać ale jak się loguję to po zabiciu dwóch mobów wyłączam z nudów :(

WHAT TO DO?


jebaj az padnie jakikolwiek legendar - od razu sie chce grac
Go Back To Polska Topic List
Prev1263626372638263926402670Next
Closed New Topic New Poll