d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev1263126322633263426352670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 11 2012 02:56pm
Quote (kaaba @ 11 Nov 2012 21:39)
Ej myr na ktorym mp chodzisz?


mp0
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Nov 11 2012 02:56pm
Quote (Insent @ Nov 11 2012 09:54pm)
Na stronie PP jest info, ze jak odbierasz kase z innego kraju to do 3,9% plus 0,35 Euro. Blizz w FAQ RMAH pisze o prowizji 1e plus 15% i o ewentualnych prowizjach dodatkowych ze strony PP, dlatego byłem ciekawy jak to jest rozwiązane.


Czyli znalazles oficjalne info na temat platnosci, a mimo to pytasz na polskiej sekcji forum o diablo 2 paniczu destrukcji?
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 11 2012 02:57pm
Quote (myr00n @ 11 Nov 2012 20:56)
mp0
Najlepiej na 0? Czytalem ze mp2 tez spoko.
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Nov 11 2012 02:58pm
Quote (kaaba @ 11 Nov 2012 21:57)
Najlepiej na 0? Czytalem ze mp2 tez spoko.


Jak sie ma 300 mf i gf to po co w ogole ustawiac mp?
Member
Posts: 3,257
Joined: Dec 18 2010
Gold: 0.50
Warn: 10%
Nov 11 2012 02:58pm
Quote (groom @ Nov 11 2012 09:58pm)
Jak sie ma 300 mf i gf to po co w ogole ustawiac mp?


bo wychodzi poza cap
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Nov 11 2012 02:59pm
Quote (czwarty_z_mrocznej_trojcy @ 11 Nov 2012 21:58)
bo wychodzi poza cap


A no chyba, ze tak. Nie wiedzialem :D
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Nov 11 2012 03:00pm
Quote (Insent @ 11 Nov 2012 21:54)
Na stronie PP jest info, ze jak odbierasz kase z innego kraju to do 3,9% plus 0,35 Euro. Blizz w FAQ RMAH pisze o prowizji 1e plus 15% i o ewentualnych prowizjach dodatkowych ze strony PP, dlatego byłem ciekawy jak to jest rozwiązane.


dochodzi mi tyle na paypala co mi blizz daje po zabraniu 15% i 1 euro z paypala robie przelew bankowy idzie 2 dni i tez nic nie zabiera no nie mowiac o tym ze paypal ma zawsze zanizony kurs euro ;p

btw
tak patrze na historie rmah moja i id zamowien to tam konkretne liczby ponad 800mln dobra kasa dla blizza nawet jak chociaz 20% z tego poszlo

This post was edited by Cannabisek on Nov 11 2012 03:01pm
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 11 2012 03:05pm
Quote (Cannabisek @ Nov 11 2012 11:00pm)
dochodzi mi tyle na paypala co mi blizz daje po zabraniu 15% i 1 euro z paypala robie przelew bankowy idzie 2 dni i tez nic nie zabiera no nie mowiac o tym ze paypal ma zawsze zanizony kurs euro ;p

btw
tak patrze na historie rmah moja i id zamowien to tam konkretne liczby ponad 800mln dobra kasa dla blizza nawet jak chociaz 20% z tego poszlo


wysylam pm'ke
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Nov 11 2012 03:07pm
hahaha, wbijam do gry, zaczynam alkaizera, pierwszy potwor - jeb! wola chantodo z soxem, 10 minut pozniej w tej samej grze do kompletu pada moc : DDDDD
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Nov 11 2012 03:09pm
Quote (YaYco @ Nov 11 2012 11:07pm)
hahaha, wbijam do gry, zaczynam alkaizera, pierwszy potwor - jeb! wola chantodo z soxem, 10 minut pozniej w tej samej grze do kompletu pada moc : DDDDD


daj battle.tag prosze xd
Go Back To Polska Topic List
Prev1263126322633263426352670Next
Closed New Topic New Poll