d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev1263026312632263326342670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 11 2012 01:50pm
Quote (Cannabisek @ 11 Nov 2012 20:49)
ale chujowe dropy dzis ja pierdole


6 ik weaponuw i kazdy guwno wart
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Nov 11 2012 02:07pm
Quote (Cannabisek @ 11 Nov 2012 20:49)
ale chujowe dropy dzis ja pierdole


u mnie od wczoraj nic nie dropi, mój barb dopiero 35plvl to jeszcze mogę to przeżyć ;)
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Nov 11 2012 02:10pm
Quote (myl0rd @ 11 Nov 2012 21:07)
u mnie od wczoraj nic nie dropi, mój barb dopiero 35plvl to jeszcze mogę to przeżyć ;)


ja zaraz 67 wbije od rana same gowna najdrozsze to chyba 63lvl legendary mighty weapon dla barba ale tylko dlatego ze ma socket to bedzie warte z 700k -_-
Member
Posts: 967
Joined: Feb 6 2012
Gold: 1,479.11
Nov 11 2012 02:34pm
Quote (Verkyl @ Nov 11 2012 07:03pm)
pomoże mi ktoś wbić 48 lvl na barbie ? Mam aktualnie 30 poziom mp10 normal akt 3 , więc bym potrzebował zabicia diablo i akt 3 kosz , pare runów ( set caina mam oczyfko )


ponawiam ;/
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 11 2012 02:39pm
Ej myr na ktorym mp chodzisz?
Member
Posts: 2,450
Joined: Jan 30 2006
Gold: 3.00
Nov 11 2012 02:41pm
Mam pytanie o rmah:
Wiem, że gdy sprzedam item i chce kasę na PayPal, to blizz bierze 1 euro plus 15%, a ile bierze jeszcze PayPal? Jeżeli dobrze doczytałem to 3.9% plus 0,35 Euro. Proszę o info od osoby, która już dokonała takiej transakcji.

Cannabisek, Ty już to przerabiałeś, jakbyś mógł odpowiedzeić, dzięki z góry.
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Nov 11 2012 02:49pm
Quote (Insent @ Nov 11 2012 10:41pm)
Mam pytanie o rmah:
Wiem, że gdy sprzedam item i chce kasę na PayPal, to blizz bierze 1 euro plus 15%, a ile bierze jeszcze PayPal? Jeżeli dobrze doczytałem to 3.9% plus 0,35 Euro. Proszę o info od osoby, która już dokonała takiej transakcji.

Cannabisek, Ty już to przerabiałeś, jakbyś mógł odpowiedzeić, dzięki z góry.


paypal nic nie bierze.
Member
Posts: 20,342
Joined: Mar 20 2005
Gold: 3,000.05
Nov 11 2012 02:51pm
Quote (Insent @ Nov 11 2012 08:41pm)
Mam pytanie o rmah:
Wiem, że gdy sprzedam item i chce kasę na PayPal, to blizz bierze 1 euro plus 15%, a ile bierze jeszcze PayPal? Jeżeli dobrze doczytałem to 3.9% plus 0,35 Euro. Proszę o info od osoby, która już dokonała takiej transakcji.

Cannabisek, Ty już to przerabiałeś, jakbyś mógł odpowiedzeić, dzięki z góry.


gdzie wyczytales o tych prowizjach pp ? nic takiego nie ma
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Nov 11 2012 02:52pm
Quote (szefunio @ Nov 11 2012 10:49pm)
paypal nic nie bierze.


1 euro bierze blizz a 15% paypal
Member
Posts: 2,450
Joined: Jan 30 2006
Gold: 3.00
Nov 11 2012 02:54pm
Na stronie PP jest info, ze jak odbierasz kase z innego kraju to do 3,9% plus 0,35 Euro. Blizz w FAQ RMAH pisze o prowizji 1e plus 15% i o ewentualnych prowizjach dodatkowych ze strony PP, dlatego byłem ciekawy jak to jest rozwiązane.
Go Back To Polska Topic List
Prev1263026312632263326342670Next
Closed New Topic New Poll