Quote (Shald @ Nov 11 2012 03:56am)
a jaki jest sens latania na mp10 w ogole? nie rozumiem tego
za 40-50m mozna spokojnie ubrac postac ktora bedzie speedfarmila mp1 gdzie jest najlepszy drop/exp jesli zabijasz wystarczajaco szybko
no ja wiem to ze nie oplaca sie farmic mp10, ale chodzi o to zebym np mogl na mp7-8 jak wypadnie leciec na klucz czy ubery to zebym dawal rade, a tym monkiem ciezko wyciasnac godny dps + w miare dobra przezywalnosc nie pakujac setek milionow golda, no takie mam teraz odczucie