d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev1262426252626262726282670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Nov 10 2012 05:28pm
Quote (myr00n @ Nov 10 2012 11:27pm)
Ktos z mojej fl powie mi, czy jestem online?


jestes online

ja odpalam i ide spac

This post was edited by t0xy on Nov 10 2012 05:28pm
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 10 2012 05:30pm
Quote (myr00n @ 10 Nov 2012 23:27)
Ktos z mojej fl powie mi, czy jestem online?
In menus.


E/ Czyzby strach? xd

This post was edited by kaaba on Nov 10 2012 05:30pm
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Nov 10 2012 05:31pm
Quote (kaaba @ 11 Nov 2012 00:30)
In menus.


Zapchana skrzynka pewnie. Dzieki wam anyways
e; w zadnym wypadku, zastanawialem sie czy nie zalogowac w razie potrzeby. Jak monk sie zapchal to na wude jest miejsce.
Niestety 2 postacie mam z mf capem juz wiec caly chest jest zasrany legendarami po max 2 dobach. Dzisiaj na noc nie erocilem do domu, wiec pytam z telefoniksu

This post was edited by myr00n on Nov 10 2012 05:34pm
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 10 2012 05:55pm
ehh, chyba trzeba sie jednak skusic i uruchomic kolege...
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 10 2012 05:56pm
Quote (dan_07 @ Nov 10 2012 06:27pm)
Zapewne masz dużo młodsze rodzeństwo.


no chyba nie


hakujcie to banuja che che
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Nov 10 2012 06:52pm
bylo 130KK+ i juz nie ma :cry:

This post was edited by nerok on Nov 10 2012 06:53pm
Member
Posts: 27,422
Joined: Oct 12 2006
Gold: 72.00
Nov 10 2012 07:53pm
Siemanko, mam pytanie bo gram monkiem troche tak na mp5, gear za 50mln okolo, i strasznie demotywuje mnie to jak wspolokator swoim barbem za 200mln, z latwoscia lata mp10. I nie wiem czy oplaca sie w tego monka inwestowac dalej, mianowicie, czy jest jakos monk z gearem do 400mln ktory radzi sobie na mp10 bez wiekszych problemow ?
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Nov 10 2012 07:56pm
Quote (ShoGi @ Nov 11 2012 03:53am)
Siemanko, mam pytanie bo gram monkiem troche tak na mp5, gear za 50mln okolo, i strasznie demotywuje mnie to jak wspolokator swoim barbem za 200mln, z latwoscia lata mp10. I nie wiem czy oplaca sie w tego monka inwestowac dalej, mianowicie, czy jest jakos monk z gearem do 400mln ktory radzi sobie na mp10 bez wiekszych problemow ?


a jaki jest sens latania na mp10 w ogole? nie rozumiem tego
za 40-50m mozna spokojnie ubrac postac ktora bedzie speedfarmila mp1 gdzie jest najlepszy drop/exp jesli zabijasz wystarczajaco szybko
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Nov 10 2012 07:56pm
Quote (ShoGi @ 11 Nov 2012 02:53)
Siemanko, mam pytanie bo gram monkiem troche tak na mp5, gear za 50mln okolo, i strasznie demotywuje mnie to jak wspolokator swoim barbem za 200mln, z latwoscia lata mp10. I nie wiem czy oplaca sie w tego monka inwestowac dalej, mianowicie, czy jest jakos monk z gearem do 400mln ktory radzi sobie na mp10 bez wiekszych problemow ?


Nie inwestuj w monka, graj barbem ktorym gra 3/4 facerollując, pozatym farmienie mp10 nie ma sensu
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 10 2012 08:05pm
o co z tym mp chodzi?
Go Back To Polska Topic List
Prev1262426252626262726282670Next
Closed New Topic New Poll