Quote (ShoGi @ Nov 11 2012 03:53am)
Siemanko, mam pytanie bo gram monkiem troche tak na mp5, gear za 50mln okolo, i strasznie demotywuje mnie to jak wspolokator swoim barbem za 200mln, z latwoscia lata mp10. I nie wiem czy oplaca sie w tego monka inwestowac dalej, mianowicie, czy jest jakos monk z gearem do 400mln ktory radzi sobie na mp10 bez wiekszych problemow ?
a jaki jest sens latania na mp10 w ogole? nie rozumiem tego
za 40-50m mozna spokojnie ubrac postac ktora bedzie speedfarmila mp1 gdzie jest najlepszy drop/exp jesli zabijasz wystarczajaco szybko