ja się zalogowałem, zrobiłem szybką farmę aktu 3. Niestety, poza bucikami 240dex/160wita/49@/14mf nic nie poleciało, więc dałem sobie spokój. Liczę jednak, że jutro wieczorem będzie się dało grać... Bo tragedia jakaś - serwery wytrzymały patch 1.05, a na zwykłym weekendzie dają plamę? (11.11 raczej nie ma na to wpływu).
A skoro jesteśmy przy teoriach spiskowych - najwięcej banów, jakich posypało się w d2, zdarzyło się 11.11.(roku już niestety nie pamiętam). Tak więc bądźcie ostrożni, ponieważ nie wiadomo, czy jutro gra będzie miała co pobrać podczas "pobierania postaci"
