☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev
1
2621
2622
2623
2624
2625
2670
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 376289
Replies: 26697
Track Topic
shark2
Member
Posts: 18,981
Joined: May 26 2008
Gold
:
0.00
#26221
Nov 10 2012 03:58pm
Nie.
szefunio
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold
:
7,315.00
#26222
Nov 10 2012 03:58pm
Quote (Ryba @ Nov 10 2012 11:57pm)
Możecie się zalogować?
ci co wyjda z gry , nie moga sie zalgować znowu ..
pozostaje caly a3 wyczyscic
This post was edited by szefunio on Nov 10 2012 03:58pm
Hetman_91
Member
Posts: 11,034
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
923.00
#26223
Nov 10 2012 03:58pm
d3 znowu nie działa, bo po co? Przecież mamy weekend - gra najwięcej osób, a takie rzeczy się zdarzają. Spoko luzik blizzard
kaaba
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold
:
950.00
Warn: 20%
#26224
Nov 10 2012 03:59pm
Quote (Hetman_91 @ 10 Nov 2012 21:58)
d3 znowu nie działa, bo po co? Przecież mamy weekend - gra najwięcej osób, a takie rzeczy się zdarzają. Spoko luzik blizzard
Wszystko dziala.
This post was edited by kaaba on Nov 10 2012 03:59pm
Kanzelos
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold
:
607.32
#26225
Nov 10 2012 03:59pm
Quote (Hetman_91 @ Nov 10 2012 11:58pm)
d3 znowu nie działa, bo po co? Przecież mamy weekend - gra najwięcej osób, a takie rzeczy się zdarzają. Spoko luzik blizzard
mi tam i ah i diablo działa
jodum
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold
:
530.00
#26226
Nov 10 2012 04:05pm
Fajnie, ze ktoś wyjebal mojego screena na którym bylo tylko 9 okien z d3. Pozdrawiam moderacje, smiechłem.
@topic
MI DZIAŁA.
Hetman_91
Member
Posts: 11,034
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
923.00
#26227
Nov 10 2012 04:06pm
UPS! Działa, napierdalać, napiiierdalać farmę!
This post was edited by Hetman_91 on Nov 10 2012 04:07pm
myl0rd
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold
:
21,979.00
#26228
Nov 10 2012 04:14pm
Quote (Hetman_91 @ 10 Nov 2012 22:58)
d3 znowu nie działa, bo po co? Przecież mamy weekend - gra najwięcej osób, a takie rzeczy się zdarzają. Spoko luzik blizzard
myslisz, ze oni robia to celowo zeby nam zrobic na zlosc?
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#26229
Nov 10 2012 04:16pm
Quote (Hetman_91 @ Nov 10 2012 05:58pm)
d3 znowu nie działa, bo po co? Przecież mamy weekend - gra najwięcej osób, a takie rzeczy się zdarzają. Spoko luzik blizzard
dlatego w bete gracie zeby to przetestowac i jak juz wyjdzie pelna gra zeby wiecej takich bledow nie bylo
dan_07
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold
:
273.03
#26230
Nov 10 2012 04:27pm
Quote (Patryk1991 @ Nov 11 2012 12:16am)
dlatego w bete gracie zeby to przetestowac i jak juz wyjdzie pelna gra zeby wiecej takich bledow nie bylo
Zapewne masz dużo młodsze rodzeństwo.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2621
2622
2623
2624
2625
2670
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact