d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev1262126222623262426252670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,981
Joined: May 26 2008
Gold: 0.00
Nov 10 2012 03:58pm
Nie.
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Nov 10 2012 03:58pm
Quote (Ryba @ Nov 10 2012 11:57pm)
Możecie się zalogować?


ci co wyjda z gry , nie moga sie zalgować znowu ..

pozostaje caly a3 wyczyscic :D

This post was edited by szefunio on Nov 10 2012 03:58pm
Member
Posts: 11,034
Joined: Oct 30 2006
Gold: 923.00
Nov 10 2012 03:58pm
d3 znowu nie działa, bo po co? Przecież mamy weekend - gra najwięcej osób, a takie rzeczy się zdarzają. Spoko luzik blizzard ;)
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 10 2012 03:59pm
Quote (Hetman_91 @ 10 Nov 2012 21:58)
d3 znowu nie działa, bo po co? Przecież mamy weekend - gra najwięcej osób, a takie rzeczy się zdarzają. Spoko luzik blizzard ;)
Wszystko dziala. :mellow:

This post was edited by kaaba on Nov 10 2012 03:59pm
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Nov 10 2012 03:59pm
Quote (Hetman_91 @ Nov 10 2012 11:58pm)
d3 znowu nie działa, bo po co? Przecież mamy weekend - gra najwięcej osób, a takie rzeczy się zdarzają. Spoko luzik blizzard ;)



mi tam i ah i diablo działa
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Nov 10 2012 04:05pm
Fajnie, ze ktoś wyjebal mojego screena na którym bylo tylko 9 okien z d3. Pozdrawiam moderacje, smiechłem.

@topic
MI DZIAŁA.
Member
Posts: 11,034
Joined: Oct 30 2006
Gold: 923.00
Nov 10 2012 04:06pm
UPS! Działa, napierdalać, napiiierdalać farmę!

This post was edited by Hetman_91 on Nov 10 2012 04:07pm
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Nov 10 2012 04:14pm
Quote (Hetman_91 @ 10 Nov 2012 22:58)
d3 znowu nie działa, bo po co? Przecież mamy weekend - gra najwięcej osób, a takie rzeczy się zdarzają. Spoko luzik blizzard ;)


myslisz, ze oni robia to celowo zeby nam zrobic na zlosc?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 10 2012 04:16pm
Quote (Hetman_91 @ Nov 10 2012 05:58pm)
d3 znowu nie działa, bo po co? Przecież mamy weekend - gra najwięcej osób, a takie rzeczy się zdarzają. Spoko luzik blizzard ;)


dlatego w bete gracie zeby to przetestowac i jak juz wyjdzie pelna gra zeby wiecej takich bledow nie bylo
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Nov 10 2012 04:27pm
Quote (Patryk1991 @ Nov 11 2012 12:16am)
dlatego w bete gracie zeby to przetestowac i jak juz wyjdzie pelna gra zeby wiecej takich bledow nie bylo


Zapewne masz dużo młodsze rodzeństwo.
Go Back To Polska Topic List
Prev1262126222623262426252670Next
Closed New Topic New Poll